Środa, 24 Kwietnia, 2024

Jerzy Dudek OSTRZEGA Roberta Lewandowskiego. “Nie powinien komentować tego, co robi…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2022, 11:52
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Zmiana klubu przez Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium na FC Barcelonę wzbudziła ogrom negatywnych emocji. Jak się okazuje, wśród wbijających szpilki polskiemu napastnikowi są także rodzimi eksperci.

Transfer i pierwsze tygodnie Lewandowskiego w Barcelonie najgłośniej i najczęściej komentuje legendarny polski golkiper, Jan Tomaszewski. “Człowiek, który zatrzymał Anglię” od ponad miesiąca krytykuje niemal każdy ruch kapitana reprezentacji Polski. Ostatnio przekroczył on kolejną granicę sugerując, że nowy napastnik “Dumy Katalonii” jest na skraju załamania nerwowego.

W zdecydowanie łagodniejszym tonie o zmianie klubu przez Roberta Lewandowskiego wypowiada się inny legendarny bramkarz, Jerzy Dudek. Były zawodnik Liverpoolu i Realu Madryt postanowił udzielić kilku swojemu rodakowi kilku rad, które mogą pomóc mu w poprawieniu nadszarpniętego wizerunku i powrocie do optymalnej formy.

Lewandowski musi zostawić przeszłość za sobą

Dudek w wypowiedziach na łamach “Przeglądu Sportowego” stwierdził, że Lewandowski powinien zostawić przeszłość za sobą i nie wypowiadać się o Bayernie Monachium. Ciągłe rozmyślanie o byłym klubie powoduje, że snajper nie jest w stanie skupić się na teraźniejszości i aktualnych wydarzeniach boiskowych.

– Robert nie powinien komentować tego, co robi i o czym mówi Bayern, bo to tylko mu szkodzi i niepotrzebnie zawraca mu głowę, odciągając od istotnych rzeczy. Powinien zostawić Bayern za sobą, ponieważ spędził w tym klubie wiele lat, miał dobre relacje. Teraz nie ma sensu tego wszystkiego wyjaśniać. To nie pomoże mu w aklimatyzacji i w zdobywaniu bramek.

Według byłego polskiego golkipera temat odejścia Lewandowskiego z Monachium nie ucichnie jeszcze przez długi czas. Napastnik Barcelony nie powinien podejmować żadnych kontrowersyjnych tematów i nie odpowiadać na zaczepki padające z ust bawarskich kibiców oraz ekspertów.

Fala komentarzy dotycząca kapitana reprezentacji Polski związana jest przede wszystkim z amerykańskim tourne Barcelony i pierwszymi występami Lewandowskiego w barwach tej drużyny.

Były snajper Bayernu nie pokazał się ze zbyt udanej strony. Ani razu nie trafił do siatki rywali, a w dodatku jego gra wyglądała bardzo słabo. Od razu wzbudziło to domysły komentatorów, którzy zastanawiają się, co mogło być przyczyną takiego stanu rzeczy.

Źródło: Interia.pl, Przegląd Sportowy

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments