Sobota, 18 Maja, 2024

Ostra odpowiedź Don Kasjo do Boxdela! “Jesteś tam zwykłym pomyjem! Masz kompleks Don Kasjo!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2022, 08:44
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Niedługo po tym, jak Boxdel skomentował sytuację Don Kasjo i jego nieopłacalność dla federacji Prime Show MMA, Życiński postanowił mu odpowiedzieć. Jak zwykle w jego przypadku, poszło wiele gorzkich słów!

Boxdel komentuje Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był jedną z największych gwiazd FAME, jednak niespodziewanie, gdy było blisko dogadania pojedynku bokserskiego z „Sariusem” popularny “Don Kasjo” został ogłoszony włodarzem Prime Show MMA. Co ciekawe, jednocześnie negocjował z High League warunki starcia z Arturem Szpilką.

Życiński zarzekał się, że nie będzie występował jako zawodnik w nowej federacji. Tymczasem już na pierwszej gali odbył pojedynek bokserski z Mateuszem Murańskim. Jeden z włodarzy Fame MMA, „Boxdel”, przekonywał wówczas kibiców, że Życiński musi ratować galę, gdyż nie cieszy się ona takim zainteresowaniem, na jakie liczyła federacja.

Na ostatnim livie na kanale Aferki Michał Baron ponownie wypowiedział się na temat “Don Kasjo”. Zdaniem “Boxdela” jego dawny zawodnik został zmuszony do operacji łokcia i będzie musiał walczyć w klatce Prime Show MMA. Wszystko przez to, że freak fighter przestał się opłacać federacji.

Ostra odpowiedź Don Kasjo!

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź “Don Kasjo”. Życiński odpowiedział serią Instastories, gdzie między innymi skomentował podejście współpracowników Barona do jego osoby. Zdaniem Kasjusza te najważniejsze rozmowy odbywają się bez “Boxdela”.

Boxdelku, grubasku, musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce. Ja chcę zoperować łokcie, bo chcę mieć sprawne łokcie i chcę mieć sprawne ciało. To, czego Ty byś chciał, żeby była operacja na tłuszcz, że możesz wpi***lać i być szczupłym. To też byś zrobił operacje, żeby być sprawnym, a że jesteś grubym tłustym wieprzem, to na rozmowy w kuluarach, o których mówisz też Ciebie nie zapraszają, bo jesteś tam zwykłym pomyjem w federacji.

Ciebie nie zapraszają na te poważne rozmowy. Przecież ile razy byłem u was w firmie i jak rozmawialiśmy o czymś poważnym, to Ciebie nawet nie zapraszano na rozmowę pomimo tego, że byłeś w budynku. To k***wa, gdzieś Ciebie wysyłali na kawę czy coś… Powiedz o tym, grubasie Ty! Boxdel grubasie sam się wyjaśniasz k***wa chwile po. Puści ktoś trolla tak jak mówisz o operacji wiedzą już rok. Ja operuje to dla siebie, żeby być zdrowy i żeby wyjaśniać takich leszczy jak Ty, bo lubię. A nie, tak jak Ty, bo musisz.

Życiński skomentował też niejako zachowanie innych właścicieli federacji. Z jego słów można wyczytać, że nie powinno nikogo dziwić, bo posyłanie do klatki włodarzy jest ruchem czysto marketingowym.

– …Bo federacja czyli Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara wysyłają cię na walkę ze mną, żeby podbić sprzedaż i, k***wa, się cieszą, że Cię nap***dole. Tak samo potem planują Wojtek Gola kontra Boxdel po to, żeby się gala lepiej sprzedała, bo włodarze zawalczą. Człowieku czemu Ty jesteś d***bilem i powiedz, że w firmie Cię mają w ch***u, totalnie w ch***u, bo na zebrania główne, gdzie ja jestem z Rafałem Pasternakiem byłem i Rozparą, to Cię nawet nie zapraszają!

Boxdelku nikt Ciebie ani Mlekołaka nie potrzebuje zaczepiać, to wy zaczepiacie pierwsi. Przypomnę Ci po twojej gali jak mnie już nie było na 13 czy na 14 – to pierwsze co mówisz? O Don Kasjo. Że Don Kasjo pisał do mnie o kontrakt, chce wrócić… Chwilę po gali? To komu nie idzie ta gala? Tak jak mówisz w tych, k***wa, j***anych Aferkach, że była zaj***bista gala PRIME SHOW MMA 2, że fajnie się oglądało. Bo my idziemy do przodu, a wam się coś tam nie klei i dlatego zaraz po gali musiałeś mnie zaczepiać, żeby robić dym i Ty mówisz, że ja Ciebie zaczepiam? Czy Ty jesteś pier***nięty? Czy ten tłuszcz zalał Ci głowę i tam wszystkie styki przepalił ten tłuszcz? Ogarnij się grubasie, ja pie***ole!

Grubasku jesteś na jakimś festiwalu i nawet w donejtach Ci piszą, że Ty się o mnie ciągle wypowiadasz. Jesteś na festiwalu, gdzie powinieneś robić transmisje z festiwalu, a wypowiadasz się o mnie. I Ty mówisz, że ja się o Tobie wypowiadam? Grubasie ogarnij! I może też idź do jakiegoś dobrego psychologa, lub psychiatry, bo wy naprawdę macie kompleks Don Kasjo. Niedługo możliwe, że psychiatrzy nie będą się ogłaszać. Jak masz kompleks Don Kasjo, to wpadnij do mnie i z tą tuszą, tłustym ryjem musisz sobie poradzić, bo pewnie to jest twój kompleks i leczysz go w Internecie. Powodzenia grubasie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO