Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Lewandowski wrócił do Monachium! Takich okrzyków się NIE SPODZIEWAŁ

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 2 sierpnia 2022, 13:30
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Robert Lewandowski powrócił już z USA do Europy. Pierwszym przystankiem okazało się być Monachium. Polak pożegnał się z władzami Bayernu, a także wziął udział w sesji zdjęciowej. Podczas opuszczania siedziby klubu pod swoim adresem usłyszał niespodziewane hasła.

Kapitan reprezentacji Polski odwiedził we wtorkowy poranek siedzibę “Die Roten” mieszczącą się przy ulicy Sabener Strasse. Podczas dwugodzinnego pobytu w biurach swojego byłego pracodawcy pożegnał się z władzami klubu, sztabem szkoleniowym oraz kolegami z boiska.

Dzień wcześniej Lewandowski również odwiedził klubowe budynki. Zamiast rozmów odbyła się sesja zdjęciowa ze wszystkimi trofeami indywidualnymi i drużynowymi, jakie polski napastnik zdobył podczas ośmioletniego pobytu w stolicy Bawarii.

Lewandowski nie spodziewał się, co usłyszy od fanów

Polski golleador opuszczając siedzibę Bayernu został pożegnany również przez kibiców tego klubu. Nie spodziewał się jednak okrzyków, jakie usłyszał w swoim kierunku. Kilka osób zdecydowało się na skandowanie “Hala Madrid”, czyli głównego hasła zagrzewającego do boju piłkarzy Realu Madryt, odwiecznego rywala FC Barcelony.

Robert Lewandowski na chwilę zatrzymał się, aby odpowiedzieć na pytania reportera niemieckiego oddziału “Sky Sports”. Polak był wyraźnie wzruszony pożegnaniem w siedzibie klubu. Dodał, że jest ogromnie wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mu w osiąganiu sukcesów przez ostatnie 8 lat. Nadmienił także, że każdemu przekazał drobny upominek.

– To był smutny moment. Zawsze będę wdzięczny za to, co tu wygrałem i czego doświadczyłem. Podziękowałem wszystkim w klubie za to, co dla mnie zrobili, dając im prezenty. Był to dla mnie emocjonalny i trudny moment. Fani także zawsze byli dla mnie bardzo ważni. Chciałbym im podziękować za wsparcie i wszystko co dla mnie zrobili. Kibice Bayernu pozostaną w moim sercu na zawsze – nigdy tego nie zapomnę.

Robert Lewandowski liczy na to, że ostatnia emocjonalna podróż do Bawarii pozwoli mu ostatecznie zamknąć rozdział gry w Bayernie Monachium. Pozostawienie przeszłości za sobą powinno mu pomóc w powrocie na dobre tory. Taką radę dał mu ostatnio Jerzy Dudek, który niegdyś musiał uporać się z ciężkim rozstaniem i opuszczeniem drużyny Liverpoolu.

Źródło: Onet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments