Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Juras odpowiada kibicom, którzy krytykują Soldicia! “Nigdy nie będziesz na jego miejscu”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2022, 11:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wielu kibiców nie jest w stanie zrozumieć wyboru Roberto Soldicia i krytykuje zawodnika, który zdecydował się zakończyć współpracę z federacją KSW.

W ostatnich dniach bardzo głośno zrobiło się o podwójnym mistrzu największej polskiej organizacji MMA. Soldić podjął bowiem decyzję w sprawie swojej przyszłości, która zaskoczyła niemal wszystkich. Kibice byli przekonani, że podpisze on umowę z UFC.

Soldić zdecydował się jednak na przejście do singapurskiego ONE FC. Swój wybór tłumaczył tym, że dostał lepszą ofertę oraz szansę na zostanie prawdziwym mistrzem. Będzie mógł walczyć o pasy nie tylko w formule MMA, ale także w kickboxingu czy Muay Thai.

Kibice krytykują Roberto Soldicia

Fighter kilkukrotnie w wywiadach podkreślał, że wybrał federację, w której może walczyć z najlepszymi zawodnikami na świecie jak np. Kamaru Usman. Finalnie jednak okazało się, że UFC nie spełniło jego oczekiwań. Za wybór nowej organizacji został mocno skrytykowany przez kibiców.

Fani liczyli na to, że będą mogli oglądać go w najbardziej prestiżowej federacji. Sugerują m.in. że zdecydował się na ONE FC gdyż walczący tam zawodnicy mogą stosować doping, kiedy w Stanach USADA regularnie bada wszystkich fighterów.

W obronie byłego mistrza KSW stanął Łukasz Jurkowski, który zamieścił na swoim Twitterze taki wpis:

– Roberto Soldic w One Championship. Zaskoczeni? Ja jednak trochę tak, ale rozumiem wybór.

Następnie opublikował wpis Łukasza Zaborowskiego i zwrócił się do krytykujących osób, które komentując, wyjaśniają, co zrobiłyby na miejscu Roberto Soldicia:

– „Na Jego miejscu…” Nigdy nie będziesz na Jego miejscu.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO