Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Kontrowersyjna aktywistka w High League! Maja Staśko podpisała kontrakt i niebawem zadebiutuje!

Źródło: High League
fot. High League
Opublikowane 3 sierpnia 2022, 19:04
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

High League ponownie zaskoczyło! Federacja poinformowała dziś, że w klatce zobaczymy lewicową aktywistkę, Maję Staśko! Wiemy też, kiedy zadebiutuje!

Od kilku tygodni naprawdę sporo zadziało się w świecie polskich freak fightów. Choć wydawało się to niemożliwe do Fame MMA w ramach wypożyczenia powróciła Aniela “Lil Masti” Bogusz. W drugą stronę na walkę z Pawłem “Scarfacem” Bombą powędrował Amadeusz Ferrari.

Do tego High League poinformowało o podpisaniu umowy na jeden pojedynek z Arturem Szpilą, który już na High League 4 stoczy drugie starcie w MMA. Naprzeciwko byłego pretendenta do pasa wagi ciężkiej WBC stanie Denis “Bad Boy” Załęcki. Dziś federacja poinformowała o kolejnej niespodziance!

Już na najbliższej gali, która odbędzie się 17 września w Gliwicach zadebiutuje najnowszy nabytek organizacji – Maja Staśko! Mało kto nie kojarzy, kim jest aktywistka, głośno wypowiadająca się na temat feminizmu i działająca na rzecz lewicy. Jest też autorką takich książek, jak „Gwałt polski” i „Gwałt to przecież komplement”.

Staśko jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie również głosi swoje poglądy. Nowa zawodniczka High League miała już nie po drodze z włodarzem federacji – Malikiem Montaną. Do ich pierwszej konfrontacji dojdzie już w przyszłym tygodniu, na pierwszej konferencji przed galą High League 4!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO