Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Sensacyjne doniesienia z Katalonii. Barcelona może STRACIĆ sporo pieniędzy!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2022, 14:39
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Saga dotycząca odejścia Memphisa Depaya z FC Barcelony powoli zmierza ku końcowi. W ostatnich godzinach gruchnęła informacja, w jaki sposób miałoby wyglądać rozstanie. Wielu ekspertów jest w szoku, że “Duma Katalonii” najprawdopodobniej zdecydowała się na bardzo radykalny krok.

Świetnie poinformowany Fabrizio Romano donosi, że klub negocjuje z Depayem warunki rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Jeżeli te spekulacje okażą się prawdziwe, będzie to oznaczać, że Barcelona nie zarobi za transfer napastnika nawet centa.

Decyzja klubu pokazuje, jak bardzo władze drużyny są zdeterminowane, aby pozbyć się Holendra. O wiele mocniej zależy im na odciążeniu budżetu płacowego, niż na otrzymaniu jakiejkolwiek gratyfikacji pieniężnej za jego kartę zawodniczą.

Gdzie trafi Memphis Depay?

Taki ruch ma też na celu jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. Brak kwoty odstępnego za Depaya ma zachęcić topowe europejskie kluby do złożenia mu propozycji kontraktu. Dotychczas mówiło się o zainteresowaniu ze strony Juvetnusu oraz Newcastle, lecz do siedziby zespołu z Katalonii nie wpłynęła żadna oficjalna oferta za napastnika.

Sam Memphis Depay nie ukrywa, że jest skłonny odejść tylko i wyłącznie do ekipy będącej uznaną europejską marką. Na obecnym etapie kariery interesuje go gra w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Xavi poinformował już Holendra o tym, że nie widzi go swojej drużynie na nadchodzący sezon. Snajper “Ornaje” z jednej strony chciałby pozostać w Barcelonie, lecz nie ma zamiaru robić tego na siłę.

Odejście Depaya spowoduje również, że Robert Lewandowski bez zbędnych przepychanek otrzyma numer “9”. Potwierdzenie tego, z jaką cyfrą Polak zagra na plecach powinniśmy dostać podczas jego piątkowej prezentacji na Camp Nou.

Źródło: meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments