Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Jacek Murański zostanie pozwany przez Nitro! “Mam nadzieję, że wam FAME dobrze płaci, bo trochę pieniędzy przejmę”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 sierpnia 2022, 08:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że to dopiero początek konfliktu pomiędzy “Nitrozyniakiem” i Jackiem Murańskim, który coraz bardziej przybiera na sile.

W ubiegłym tygodniu “Muran” wziął udział w cage’u przed galą FAME 15, na której zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą i “Szalonym Reporterem”. Podczas programu ze studia wykonano telefon do “Nitro” i doszło do ostrej konfrontacji pomiędzy freak fighterami.

Co ciekawe, po tamtej wymianie zdań pod adresem Jacka w sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci w tym konflikcie stoją raczej po stronie Murańskiego, jednak trzeba zauważyć, że niektórymi stwierdzeniami mógł posunąć się za daleko.

“Nitro” zapowiada pozew przeciwko Murańskiemu

Jacek już po raz kolejny oskarżył kogoś, że wychowuje nie swoje dziecko. Najpierw pomówił tak Marcina Najmana, przez co “El Testosteron” był naprawdę wściekły i oświadczył, że nigdy nie stoczy żadnej walki z Murańskim. Dopiero w ostatnim czasie, po kilku miesiącach Najman zmienił zdanie i chce stoczyć wspomniany pojedynek.

Tym razem sytuacja powtórzyła się w przypadku “Nitro”. Jacek i Mateusz Murańscy od pewnego czasu przed kamerami sugerują, że ojcem dziecka jest przyjaciel freak fightera, walczący również w federacji FAME Rafał “Takefun” Górniak.

W przypadku Sergiusza Górskiego wybuchła prawdziwa afera, a w sieci pojawiła się masa materiałów dotyczących tej sprawy. Podczas wczorajszego cage’a FAME ze studia zadzwoniło do freakfightera, a ten wyjaśnił, że mocno odczuł skutki konfliktu z Murańskimi i zapowiedział, iż pozwie Jacka:

– Wrócę do Polski i założę mu sprawę w sądzie, bo ja dużo rzeczy rozumiem, ja jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni ciocia, odzywa się babcia i mówi: “Co tu piszą? To nie jest twoje dziecko”.

Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencję, a ja na to nie pozwolę. W życiu najważniejszą dla mnie osobą jest mój syn, nie pozwolę, żeby ktokolwiek próbował wpływać na opinię ludzi, żeby później ktoś mówił jakieś głupoty.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs “Szalony Reporter”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kurs na zwycięstwo Jacka Murańskiego – 1.70 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo “Szalonego Reportera” – 1.95 (OBSTAWIAM)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-5388.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO