Środa, 24 Kwietnia, 2024

Denis wskazuje rundę, w której znokautuje Szpilkę! “Tutaj nie będzie jak z Kubiszynem. Ani sekundy przerwy. Od razu wjazd i rozjazd”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 sierpnia 2022, 09:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższą środę odbędzie się pierwsza konferencja przed galą High League 4, na której Denis Załęcki będzie miał okazję stanąć twarzą w twarz z Arturem Szpilką.

Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień, jakie w tym roku zobaczymy w federacjach freakowych. Obaj zawodnicy stoczą drugi pojedynek w formule MMA, tym razem jednak zawalczą na nietypowym dystansie. “Bad Boy” chciał odsłony 3-minutowe tak, jak w pozostałych walkach freakowych, natomiast Szpilka 5-minutowe jak w starciach profesjonalnych. Zawodnicy spotkali się więc w połowie i będą one trwały 4 minuty.

Denis wskazuje rundę, w której znokautuje Szpilkę

W ostatniej rozmowie Monika Laskowska zapytała Załęckiego o nadchodzący pojedynek. Przyznał on, że początkowo nie był przekonany co do takiego zestawienia, jednak finalnie federacji High League udało się przekonać zawodnika, żeby zmierzyć się z byłym pięściarzem, z którym ma dobre relacje.

– Trochę walczyli z nami, żeby. Padła taka propozycja, powiedziałem, że nie, Artur powiedział, że nie, ale trochę nas ponamawiali, aż w końcu się zgodziliśmy. Nic nie przemawiało za tak. Nie lubię się bić z kolegami, jakimiś tam super przyjaciółmi nie jesteśmy, mamy kontakt sporadyczny, no i zgodziliśmy się na tę walkę.

Jeśli chodzi o samą walkę, zarówno Denis, jak i jego trener cały czas zapewniają, że “Bad Boy” od pierwszej sekundy ruszy na rywala. Kibice zaczynają podejrzewać, że jest to jedynie zagrywka wymyślona przez Mirosława Oknińskiego, mając na celu uśpić czujność Szpilki.

Załęcki jednak już po porażce z Kubiszynem zapewniał, że więcej nie pozostawi niczego w rękach sędziów i zamierza nokautować swoich rywali. Denis liczy na to, że tym razem będzie mógł skończyć swojego przeciwnika już w pierwszej odsłonie.

– Pierwsza runda, a później się kładę i odpoczywam. Tutaj nie będzie jak z Kubiszynem czekania, od razu będzie wjazd. Nie dam mu ani sekundy przerwy, w ogóle nie dam mu oddechu złapać, będzie wjazd i rozjazd. Jedynka i do przodu.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO