Środa, 24 Kwietnia, 2024

Trener Okniński zabrał głos po wygranej Oleksiejczuka: “Presja, agresja, egzekucja”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 sierpnia 2022, 15:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleskiejczuka, który odniósł kolejne zwycięstwo w szeregach UFC. Polak zmienił kategorię wagową i ponownie skończył swojego rywala przed czasem.

“Husarz” ma za sobą pierwsze starcie w dywizji średniej. Wcześniej toczył wszystkie walki w wadze półciężkiej, w której odniósł 16 zwycięstw. W nowej kategorii przywitał go weteran UFC, który prawdopodobnie zostanie zwolniony z największej federacji MMA na świecie.

Okniński komentuje zwycięstwo Oleksiejczuka

Polak zmierzył się z Samem Alveyem, który ma za sobą długą serię porażek. Oleksiejczuk nie dał mu najmniejszych szans i od początku starcia wywierał presję. Już przy pierwszej wymianie ciosów posłał go na deski, jednak walka wróciła do stójki.

“Husarz” ustrzelił przeciwnika lewym sierpowym, po którym Alvey padł na deski. Polak nawet nie musiał go dobijać, gdyż sędzia postanowił od razu przerwać starcie. Dla Oleksiejczuka było to 12 zwycięstwo przed czasem.

Jego pojedynek skomentował Mirosław Okniński, który w przeszłości był trenerem Michała oraz jego brata Cezarego. Popadli oni jednak w konflikt z Oknińskim i przestali przygotowywać się do walk w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów.

Od czasu rozstania z Oknińskim bilans Michała w największej organizacji na świecie to jedno zwycięstwo i jedna porażka.

– Gratulacje dla Michał Oleksiejczuk. Dobry występ Michała w starym stylu presja agresja egzekucja – napisał na Facebooku trener Okniński.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO