Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Oleksiejczuk nokautuje w pierwszej rundzie! Rywal nie miał żadnych szans!

Fot. Twitter
Opublikowane 7 sierpnia 2022, 13:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Oleksiejczuk ma za sobą kolejny pojedynek w federacji UFC. Polak ponownie zwyciężył przez nokaut, tym razem walka trwała niecałe 2 minuty.

“Husarz” w Las Vegas stoczył 9 walkę w największej organizacji MMA na świecie. Zmierzył się z Samem Alveyem, który przywitał go w wadze średniej. Wcześniej Polak wszystkie pojedynki toczył w kategorii półciężkiej i zwyciężył 16 z 22 walk.

Oleksiejczuk nokautuje kolejnego rywala

Oleksiejczuk prawdopodobnie zakończył przygodę Amerykanina z federacją UFC. Alvey przegrał aż 8 z ostatanich 9 pojedynków w tym trzykrotnie został znokautowany i dwa razy poddany. Wielu kibiców nie rozumie, dlaczego organizacja jeszcze go nie zwolniła.

W walce z Polakiem Alvey przegrał w niecałe 2 minuty. Od początku starcia Oleksiejczuk wywierał presję i krótki po rozpoczęciu pojedynku posłał rywala na deski. Walka wróciła jednak do stójki, gdzie trafił rywala potężnym lewym sierpowym.

Amerykanin wylądował na deskach, a “Husarz” nawet nie musiał go dobijać, gdyż sędzia od razu przerwał starcie. Dla Oleksiejczuka było to 12 zwycięstwo przed czasem.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO