Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Alan mocno o Murańskich! Komentuje aferę z “Nitro” i jego synem: “Zwykłe szm**y. To jest przegięcie pały”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 sierpnia 2022, 10:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński w ostatnim wywiadzie odniósł się do głośnego konfliktu pomiędzy rodziną Murańskich i Sergiuszem Górskim znanym jako “Nitro”.

Ostatnie dwa cage federacji FAME wywołały sporo kontrowersji. Doszło podczas nich m.in. do konfrontacji pomiędzy Jackiem i Sergiuszem. Mimo że “Nitro” nie gościł w studio, programy w dużej części dotyczył właśnie jego oraz jego syna.

Murańscy cały czas zarzucają, że Górski wychowuje nie swoje dziecko. “Nitro” w końcu nie wytrzymał i w mocny sposób odniósł się do całej sprawy. Nie spodobało mu się to, że na takim temacie FAME próbuje zdobyć zasięgi i pobić rekordy oglądalności. Zapowiedział również, że pozwie Jacka Murańskiego.

Alan ostro o Murańskich

Coraz więcej osób zabrało głos w tej sprawie i stanęło po stronie Górskiego, podkreślając, że Murańscy przekroczyli granicę. W ostatnim wywiadzie dla TVreklama również Alan Kwieciński został zapytany o całą aferę i postawę “Muranów”.

Freak fighter nie szczędził ostrych słów Mateuszowi oraz Jackowi. Przyznał również, że jeśli dojdzie do rewanżu z młodym Murańskim, to będzie chciał go skończyć przed czasem i niczego nie pozostawi w rękach sędziów, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszej walki.

– To jest przegięcie pały. Wszyscy z nimi jadą, to są szmaty, to są zwykłe szmaty. Jak będę miał okazję, to nie zostawię werdyktu w rękach sędziów, jeśli chodzi o Mateusza. To jest taka szmata i to są takie szuje, że nie mają już innych pretekstów, żeby się uczepić, to się czepiają rodziny, bo im się wyczerpują te zapasy.

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO