wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaFame MMAKacper Błoński o konflikcie z Mateuszem Kaniowskim! "Wypłacił mi liścia. Niech przyjdzie...

Kacper Błoński o konflikcie z Mateuszem Kaniowskim! „Wypłacił mi liścia. Niech przyjdzie do WCA”

Kacper Błoński to niepokonany zawodnik FAME, który w ostatnim wywiadzie opowiedział o konfrontacji z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim.

„Blonsky” powróci do klatki już 26 sierpnia na gali FAME 15. Po raz kolejny zmierzy się z Marcinem Dubielem, teraz jednak walka nie odbędzie się w oktagonie, a na specjalnych zasadach w klatce rzymskiej. Pojedynek odbędzie się także na zasadach no-limit, czyli nie będzie limitu czasowego i decyzji sędziów.

Kacper Błoński o konfrontacji z Mateuszem Kaniowskim

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Błoński opowiedział o konflikcie z Mateuszem Kaniowskim, który współpracuje m.in. z federacjami FAME czy High League. Wyjaśnił, że przez zachowanie dziennikarza, odmówił udzielania mu wywiadów. Po jednej z gal doszło nawet pomiędzy nimi do kontrowersyjnej sytuacji, w której Kaniowski uderzył zawodnika.

W odpowiedzi Błoński zaprosił go do klubu WCA, jednak przyznał, że nie czuje do niego żadnej urazy i może usiąść porozmawiać i wszystko wyjaśnić:

– Ja też nie mam jakiegoś bólu… Jak kogoś nie lubię, to go wykasowuję ze swojego życia, a nie zaczynam się z nim kłócić. Była jakaś akcja. On się obraził ogólnie o to, że powiedziałem, że nie zrobię z nim wywiadu i zaśmieszkowałem, że nie, że ty z Dubielem robiłeś wywiad, więc z tobą nie zrobię.

On się poczuł przez to urażony, że jaki to ja nie jestem buc i tak dalej, a ja mam ogólnie taki humor śmieszkowy, bardziej wkurwiło mnie to, że jak podchodził do mnie, to ja byłem z przyjacielem, a on przyszedł, wita się tylko ze mną i staje tak, że outuje mojego przyjaciela z rozmowy. Dla mnie to jest całkowity brak szacunku. Witasz się z każdym i gadasz z każdym. Wiem, że przyszedł do mnie, ale z grzeczności witasz się z każdym. To mi się nie spodobało, dlatego stwierdziłem, że nie będę robił z nim wywiadu.

Całą wypowiedź Kacpra Błońskiego znajdziesz w poniższym wywiadzie:

YouTube video

Źródło: fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Dawid Ozdoba nie żyje! Zmarła LEGENDA polskiego freak fightu

0
Bardzo smutne informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Według wpisów Ewy Ozdoby zmarł jej syn Dawid. W wielu kręgach jest on uznawany za legendę polskiego freak fightu. W przeszłości toczył pojedynki na FAME MMA i MMA Attack.