Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Kacper Błoński o konflikcie z Mateuszem Kaniowskim! “Wypłacił mi liścia. Niech przyjdzie do WCA”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2022, 20:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kacper Błoński to niepokonany zawodnik FAME, który w ostatnim wywiadzie opowiedział o konfrontacji z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim.

“Blonsky” powróci do klatki już 26 sierpnia na gali FAME 15. Po raz kolejny zmierzy się z Marcinem Dubielem, teraz jednak walka nie odbędzie się w oktagonie, a na specjalnych zasadach w klatce rzymskiej. Pojedynek odbędzie się także na zasadach no-limit, czyli nie będzie limitu czasowego i decyzji sędziów.

Kacper Błoński o konfrontacji z Mateuszem Kaniowskim

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Błoński opowiedział o konflikcie z Mateuszem Kaniowskim, który współpracuje m.in. z federacjami FAME czy High League. Wyjaśnił, że przez zachowanie dziennikarza, odmówił udzielania mu wywiadów. Po jednej z gal doszło nawet pomiędzy nimi do kontrowersyjnej sytuacji, w której Kaniowski uderzył zawodnika.

W odpowiedzi Błoński zaprosił go do klubu WCA, jednak przyznał, że nie czuje do niego żadnej urazy i może usiąść porozmawiać i wszystko wyjaśnić:

– Ja też nie mam jakiegoś bólu… Jak kogoś nie lubię, to go wykasowuję ze swojego życia, a nie zaczynam się z nim kłócić. Była jakaś akcja. On się obraził ogólnie o to, że powiedziałem, że nie zrobię z nim wywiadu i zaśmieszkowałem, że nie, że ty z Dubielem robiłeś wywiad, więc z tobą nie zrobię.

On się poczuł przez to urażony, że jaki to ja nie jestem buc i tak dalej, a ja mam ogólnie taki humor śmieszkowy, bardziej wkurwiło mnie to, że jak podchodził do mnie, to ja byłem z przyjacielem, a on przyszedł, wita się tylko ze mną i staje tak, że outuje mojego przyjaciela z rozmowy. Dla mnie to jest całkowity brak szacunku. Witasz się z każdym i gadasz z każdym. Wiem, że przyszedł do mnie, ale z grzeczności witasz się z każdym. To mi się nie spodobało, dlatego stwierdziłem, że nie będę robił z nim wywiadu.

Całą wypowiedź Kacpra Błońskiego znajdziesz w poniższym wywiadzie:

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO