Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

“Mielonidas” otwarty na walkę z Murańskim: “Jacek przegiął. Jak Nitro będzie miał z nim problemy, to ja będę go bronił”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2022, 12:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Znalazł sie kolejny przeciwnik dla Jacka Murańskiego? W ostatnim wywiadzie “Mielonidas” zdradził, że byłby otwarty na taki pojedynek.

Już na FAME 15 do klatki powróci stary “Muran”, który stoczy rewanż z Arkadiuszem Tańculą. W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o Jacku za sprawą jego konfliktu tym razem już nie z “Aroyem”, a z innym freak fighterem Sergiuszem Górskim znanym jako “Nitro”.

Murańscy wielokrotnie atakował go i twierdził, że wychowuje nie swoje dziecko, którego prawdziwym ojcem ma być przyjaciel Górskiego “Takefun”. Takie zachowanie nie spodobało się dużej części kibiców. Głos zabrała również federacja, która przeprosiła “Nitro” oraz zapowiedziała, że porozmawia z Jackiem.

“Mielonidas” otwarty na walkę z Murańskim

W wywiadzie dla TVreklama o ostatnią aferę został zapytany Marcin “Mielonidas” Makowski, który stoczył cztery pojedynki freakowe i aż trzy razy został znokautowany. Udało mu się pokonać jedynie rapera “Kizo”, którego rozbił przed czasem.

Przyznał on, że tym razem Murański przesadził. Dodał, że jest gotowy stanąć w obronie “Nitro” i zmierzyć się z Jackiem nawet w klatce rzymskiej:

– Nie jestem kalkulatorem, kogo mi dają, to ja biorę. Wiadomo, że każdy ma za kimś jakieś dymy, to jest normalne, ale żeby wchodzić na rodzinę, to nie. To już przekracza… Muszę się wypowiedzieć, że Jacek Murański przegiął. Jak on szuka z “Nitrem”, to ja mogę za “Nitro”.

Nawet jakby “Nitro” miał jakieś problemy z nim, to ja będę go bronił. Jak będę miał propozycję, to mogę zawalczyć w rzymskiej klatce. Ja lubię wyzwania, więc dla mnie to żadna bariera. Po walce miałem 2 tygodnie przerwy i już trenuję, jestem przygotowany.

Kursy bukmacherskie na walki Jacka Murańskiego

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

W przypadku pierwszego starcia Jacek wejdzie do klatki jako ogromny underdog. Bukmacherzy są przekonani, że Arkadiusza Tańcula odniesie zwycięstwo, mimo że wcześniej stoczy pojedynek z Mateuszem Murańskim.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO