Środa, 24 Kwietnia, 2024

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński przekonuje: “Tutaj może być niebezpiecznie!”

Źródło: screenshot YouTube/Instagram
fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 10 sierpnia 2022, 19:07
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. “Crusher” jest przekonany co do jednego z pojedynków!

Podczas gali FAME 15 dojdzie do historycznego wydarzenia. Tego samego wieczoru w rewanżach z tym samym rywalem zmierzą się zarówno Mateusz Murański, jak i jego ojciec, Jacek. Oponentem obu zawodników będzie Arkadiusz Tańcula, który z oboma panami wygrywał.

Młodszy “Muran” przegrał jednogłośną decyzją sędziów, co było też jego debiutanckim pojedynkiem w MMA. Pół roku później dopięte było drugie starcie, jednak freak fighter musiał odpuścić z powodu kontuzji. Na jego miejsce wkroczył również skonfliktowany z “Aroyem” Jacek Murański, na którego życzenie stworzona została klatka rzymska o wymiarach 3×3 metry. Ojciec Mateusza przegrał przez dyskwalifikację po licznych faulach.

Kacper Błoński typuje walki Murańskich!

Na FAME 15 zasady będą identyczne, jak przy poprzednich starciach. Tańcula vs. Mateusz Murański spotkają się w oktagonie, a po rozłożeniu dużej i złożeniu mniejszej konstrukcji “Aroy” spotka się z Jackiem Murańskim.

Na tej samej gali Kacper Błoński również w klatce rzymskiej spotka się w walce na zasadach No Time Limit z Marcinem Dubielem. Podczas wywiadu udzielonego Fansportu TV walczący pod pseudonimem “Crusher” freak fighter został zapytany o szansę Jacka Murańskiego w starciu z “Aroyem”:

Nie no, z Tańculą nie ma szans… ale już młodszy “Muran” ma, bo wiem, że jest w dobrej serii. Ciężko trenuje.

Arek… Arek też zapie***la, ale tutaj może być niebezpiecznie! Dużo większy jest chyba młody “Muran”.

Błoński nie ukrywa, że starcie Tańculi z Mateuszem Murańskim jest w jego mniemaniu jedną z największych niewiadomych gali, która odbędzie się 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Fifty-fifty. To jest walka, której nie obstawiam.

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Oficjalny bukmacher FAME 15 podobnie jak “Crusher” uważa, że w starciu “Aroya” z młodym “Muranem” ciężko jest wskazać jednoznacznego faworyta.

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych szans z Jackiem Murańskim. O ile starszy z freak fighterów zaznaczał, że poprzedni pojedynek toczył z kontuzją, o tyle o wiele więcej przemawia za “Aroyem”.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO