Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Ostra wymiana zdań między Błachowiczem i Ankalaevem! “Naucz się czytać ze zrozumieniem.”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 10 sierpnia 2022, 16:22
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czyżby było coraz bliżej walki Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev?! Polak wdał się z Rosjaninem w ostrą wymianę zdań na Twitterze!

Po wygranej przez TKO w 2. rundzie w maju, Jan Błachowicz oczekiwał rezultatu main eventu UFC 275. “Cieszyński Książę” z bliskiej odległości oglądał jak Jiri Prochazka poddaje Glovera Teixeirę i zostaje nowym championem kategorii półciężkiej. Polak natychmiast upomniał się o pojedynek z Czechem, jednak do niego raczej nie dojdzie w najbliższym czasie.

“Dennisa” zapowiedział w jednym z filmów wrzuconych na Twittera, że w pierwszej obronie chce ponownie spotkać się z Brazylijczykiem, co nie spodobało się Błachowiczowi. Janek powoływał się na kodeks samruaja, według którego żyje Prochazka. Wczoraj zaś były mistrz UFC wystosował bezpośrednią wiadomość do Dany White’a pisząc, że da mu największą walkę w historii europejskiego MMA.

W międzyczasie Magomed Ankalaev, który wygrał niedawno z Anthonym Smithem zdradził przez social media, jakoby zaakceptował starcie z “Cieszyńskim Księciem”. Zareagował także na wpis Polaka negując wielkość jego postaci i sugerując, że Błachowicz unika z nim pojedynku.

Polska ma 38 milionów mieszkańców, to nie czyni cię wielką gwiazdą. Mówisz, że nie unikasz walk. Zaakceptowałem propozycję UFC na walkę z tobą tak, jak robię z innymi ofertami. Mick Maynard, jedziemy, jestem gotów.

Głupie stwierdzenie. Naucz się czytać ze zrozumieniem. – szybko odpisał Janek.

Ankalaev stwierdził również między wierszami, że “Cieszyński Książę” przegrał ostatni pojedynek z Aleksandarem Rakiciem. Austriak doznał kontuzji w drugiej odsłonie, przez co walka została przegrana. Błachowicz również i na te słowa dał odpowiedź.

Przegrałeś ostatnie DWIE WALKI, na title shota trzeba sobie zapracować, nie można go dostać. Dana White cię przede mną nie uchroni. Mick Maynard, nie pozwól mu przede mną uciec. Zatrzymam go.

Matematyka nie sprawdza się w MMA. Byłem już jedną nogą poza UFC, wprowadziłem kilka poprawek i zostałem mistrzem.

Po wszystkim Rosjanin przypomniał jeszcze, że jest niepokonany w ostatnich 9. starciach, podczas gdy Błachowicz raz przegrał, a raz wygrał w ostatnich dwóch występach. Ankalaev dodał także, że szanuje polskiego zawodnika, a ten zacznie go szanować po porażce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO