Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Alan Kwieciński chce stoczyć dwa rewanże: “Będę do tego dążył. Lansował się, ale on wie, że nie wygrał tej walki”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 sierpnia 2022, 08:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie kolejnej walki z Mateuszem Murańskim. Freak fighter uważa, że nie przegrał pierwszego starcia i chce rewanżu.

“Alanik” i młody “Muran” zmierzyli się na gali FAME 14. Dla Mateusza było to dopiero 6 walka w życiu. Kwieciński natomiast wchodził do klatki, mając na swoim koncie kilkanaście starć w kickboxingu i MMA. Jego doświadczenie jednak nie dało mu zwycięstwa.

Alan o rewanżu z Murańskim

Walka trwała pełen dystans i po trzech odsłonach o wyniku pojedynku decydowali sędziowie. Werdykt był niejednogłośny, a przed jego ogłoszeniem Alan już cieszył się ze zwycięstwa. Finalnie to jednak ręka Murańskiego powędrowała w górę.

Od razu po przegranej Alan zaznaczał, że nie zgadza się z decyzją. W wywiadach nie szczędził rywalowi złych słów i oświadczył, iż będzie dążył do drugiego starcia. W ostatniej rozmowie z fansportu.pl ponownie zabrał głos w sprawie rewanżów i przyznał, że ponownie chce zmierzyć się zarówno z Murańskim, jak i z Tańculą:

– Ja będę dążył do tego rewanżu, bo on wie sam, że nie wygrał tej walki. Będzie tam chodził, lansował się i tak dalej, ale wiele osób spotykam, rozmawiam z sędziami i wiedzą, że tej walki nie wygrał, przeleżał na mnie. Tak obiektywnie teraz patrząc, już trochę czasu minęło od tej walki, ja sądzę, że nie były punktowane moje kopnięcia.

W pierwszej było obalenie, za obalenie, w drugiej często kopałem, przeleżał na mnie, trzecia, przesweepowałem go i ja go napierdzielałem. To była bardzo podobna walka do tej z Arkiem Tańculą. To będą dwa rewanże, do których będę dążył.

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO