Środa, 19 Czerwca, 2024

Norman Parke zdradza kiedy i gdzie zawalczy! Wymowny wpis Irlandczyka!

Norman Parke zapowiada wielką walkę w FAME MMA! Były zawodnik UFC zmierzy się z Popkiem?
Fot. Instagram
Opublikowane 16 sierpnia 2022, 15:46
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czyżbyśmy wkrótce znów mieli zobaczyć Normana Parke na polskiej scenie freak fight?! Irlandczyk zamieścił bardzo wymowny wpis na Instastories sugerujący, że już niedługo poznamy nazwisko jego przeciwnika!

W ostatnich miesiącach Norman Parke narobił sporo szumu w Polsce. Były zawodnik KSW, czy UFC zadebiutował na polskiej scenie freak fight w maju ubiegłego roku. “Stormin” związał się z federacją Fame MMA i pokonał w boksie Kasjusza Życińskiego. Później zaliczył jednorazowy występ na EFM Show 2, gdzie na tych samych zasadach pokonał Macieja Jewtuszkę i powrócił do największej freakowej organizacji w Polsce.

Na gali z numerem 11 przegrał z Borysem Mańkowskim, ale później zaliczył dwie kolejne wygrane – z Pawłem “Popkiem” Mikołajuwem (kontuzja rapera już na początku walki) i z Piotrem Szeligą w rzymskiej klatce. Niedługo po tym zwycięstwie gruchnęła zaskakująca informacja – Norman Parke zawalczy na Prime Show MMA 2!

Wówczas zaczęły się niemałe problemy. Irlandczyk zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim na zasadach MMA, co było jego pierwszym pojedynkiem w tej formule od 2020 roku. Okazało się jednak, że Fame pozwoliło swojemu zawodnikowi na występ w konkurencyjnej federacji na określonych zasadach, między innymi miał zmierzyć się konkretnie z Pawłem Tyburskim (lub jego bratem Piotrem). Tym samym Fame MMA zerwało współpracę z Irlandczykiem. Niedługo po tym sam zainteresowany zamieścił wpis, w którym ogłosił koniec ze sceną freak fightów.

– Doszło do tego, że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie tę decyzję. To już koniec!

Norman Parke znów w Prime Show MMA?!

Nie minęło zbyt dużo czasu od tamtego wpisu, a Norman Parke już zaczął sugerować kolejne pojedynki. Zaledwie tydzień temu “Stormin” zasugerował rewanż z “Popkiem”, a dziś niemalże na sto procent potwierdził, że pojawi się na kolejnej gali Prime Show MMA!

Wygrany jednej z edycji The Ultimate Fightera zamieścił story na swoim Instagramie z pytaniem: “Kto następny??” I o ile nie napisał, z kim wejdzie do klatki, to oznaczył Prime Show MMA i zamieścił grafikę promującą pierwszą konferencję przed galą Prime Show MMA 3: Street Fighter.

Przed galą Prime Show MMA 2, gdzie Parke jednogłośną decyzją pokonał Grzegorza Szulakowskiego ogłoszono, że do federacji dołączył Paweł “Popek” Mikołajuw. Biorąc pod uwagę wcześniejsze wpisy Irlandczyka można domniemywać, że do tego pojedynku będą chcieli doprowadzić włodarze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments