Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Robert Karaś przewodzi w stawce! Polak udał się na 20 minutową drzemkę, po… 40 GODZINACH!

Źródło: Facebook
fot. Facebook
Opublikowane 16 sierpnia 2022, 19:35
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W niedzielę wystartował IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon Continuous, czyli Mistrzostwa Świata 10x Ironman. W konkursie bierze udział Robert Karaś.

10-krotny Ironman to szaleńcze zawody. Łączny dystans to 2260 km, na który składa się kolejno: 38 km pływania, 1800 km na rowerze oraz 422 km biegu. Biorący udział zawodnicy mają na to wszystko limit niewiele ponad 14 dni. W wyścigu tym Polskę reprezentuje trzech zawodników: Tomas Lus, Adrian Kostera oraz niedoszły zawodnik Fame MMA, Robert Karaś.

To właśnie on radzi sobie najlepiej nie tylko z Polaków, lecz także z całej stawki. W poniedziałek team Karasia poinformował o ukończeniu dystansu pływackiego z niewyobrażalnym czasem poniżej 10. godzin. Część rowerowa nie zaczęła się najlepiej ze względu na pogodę. Robert musiał mierzyć się z deszczem i chłodem, ale wciąż pozostawał w ruchu. Jego ekipa na bieżąco informuje o wszystkim na Facebooku:

– Jest godzina 22, Robert nie śpi od 35h walcząc o każdą sekundę! Zaliczył właśnie 567km trasy rowerowej! Jesteśmy w szoku co on wyprawia utrzymując średnią prędkość w okolicach 30km/h! Genialne warunki pogodowe trwały do 17, teraz nadal leje, suszymy ciuchy i reagujemy na bieżące potrzeby Mistrza!

Dziś około 9 pojawiła się kolejna aktualizacja. Jak przekazano, Robert Karaś udał się na pierwszą drzemkę – po CZTERDZIESTU godzinach trwania zawodów!

Robert po raz pierwszy zdecydował się na chwilę drzemki. Powiedział, że potrzebuje około 20 minut. Mamy czas, aby zająć się rowerem…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO