Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Szeliga otwarty na walkę 2vs1! Może zmierzyć się z Murańskimi: “Z samym starym to jest ujma na honorze. Mogę wyjść dwóch na jednego”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 sierpnia 2022, 09:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W piątek 26 sierpnia odbędzie się 15 edycja FAME, podczas której do klatki powróci rodzina Murańskich. Zarówno Mateusz, jaki i Jacek stoczą wyczekiwane rewanże.

Najpierw do klatki wejdzie młody “Muran”, który ponownie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Pierwsze starcie odbyło się na pełnym trzyrundowym dystansie i o wyniku decydowali sędziowie. W górę powędrowała ręka “Aroya”, jednak zaraz po walce stracił przytomność i potrzebował pomocy medycznej.

Następnie po Mateuszu do klatki tym razem rzymskiej wejdzie Jacek, który również zawalczy z Tańculą. W pierwszym pojedynku “Aroy” nie dał mu żadnych szans i rozbijał go tak długo, aż Murański został zdyskwalifikowany za ciągłe chwytanie siatki i ugryzienie rywala.

Obaj Murańscy chcieli rewanżów, jednak Tańcula zapewniał, że po pokonaniu oby dwóch, kończy konflikt i zamierza walczyć z innymi rywalami. W końcu jednak zdecydował się ponownie z nimi zmierzyć i tym razem chce ostatecznie wyjaśnić sprawę oraz nie powracać więcej do tematu Murańskich.

Piotr Szeliga o walce z Murańskimi

O potencjalne starcie z Jackiem Murańskim na swoich social mediach został zapytany inny freak fighter, który był skonfliktowany z Mateuszem. Pomiędzy młodym “Muranem” i Piotrem Szeliga kilkukrotnie dochodziło do konfrontacji.

Teraz “Szeli”, który w ostatnim starciu na FAME 14 przegrał z Normanem Parke, przyznał że mógłby wyjść do klatki z dwoma Murańskimi na raz. Jeśli federacja by na to zezwoliła, to chętnie spróbowałby swoich sił także na gołe pięści w klatce rzymskiej:

Ze starym nie, bo to by nie miało sensu ani bytu. Ewentualnie z młodym, to spoko. Widać, że trenuje coś tam, robi progres, więc mogłaby być fajna walka, na pewno pożądana przez widza. Chyba że by chcieli dwóch na jednego, no to tak, też mógłbym w sumie wyjść, bo nie walczyłbym tylko ze starym tylko ze starym i z młodym, więc dwa na jeden również mogłoby być.

Mogłaby być klatka rzymska i gołe pięści, jakby się tylko federacja zgodziła, to też nie byłoby problemu. Ja jestem teraz w formie w takiej, w jakiej nie byłem jeszcze nigdy. Zresztą to też chyba widać po mnie, więc myślę, że nimi dwoma mógłbym się bić. Ale ze samym starym? To nie, to jest ujma na honorze dla mnie, więc nie. Z dwoma tak, z jednym, ze starym nie.

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, “Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO