Sobota, 18 Maja, 2024

Najman o Chimaevie trenującym w Polsce! “Ta szm*ta jawnie wspiera Kadyrowa. To jest ku*wa skandal!”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 19 sierpnia 2022, 10:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman w ostrych słowach skomentował pojawienie się Khamzata Chimaeva w Polsce. Jak wiadomo, gwiazda UFC jest w bliskich relacjach z Ramzanem Kadyrowem.

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że dwóch zawodników UFC – Darren Till i Khamzat Chimaev pojawiło się w jednym z największych polskich klubów Warszawskie Centrum Atletyki. Trenują tam m.in. tacy zawodnicy jak Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski, Artur Szpilka czy Marian Ziółkowski.

Zdjęcia opublikowane na social mediach Tilla wywołały ogromne oburzenie i nie można się temu dziwić. Khamzat Chimaev jest bowiem przyjacielem dyktatora czeczeńskiego dyktatora Ramzana Kadyrowa. W sieci wielokrotnie publikował wspólne zdjęcia, niedawno także razem sparowali. Już po wybuchu wojny przed jedną z walk fighter chwalił się na social mediach, że właśnie rozmawiał z Kadyrowem. Innym razem polityk za wygrany pojedynek nagrodził go nowym mercedesem.

Marcin Najman ostro o zawodniku UFC

Kadyrow to bliski współpracownik Władimira Putina, który od początku wojny wspiera go w ataku na Ukrainę. Co więcej, kilkukrotnie groził Polsce. Oświadczył, że opracowywany jest plan demilitaryzacji NATO, a zaraz po zdobyciu Kijowa zaatakowana zostanie Polska. Wcześniej stwierdził, że w 6 sekund pokaże Polsce, na co stać jego wojska.

Całą sprawę z pojawieniem się Chimaeva na sali WCA skomentował Marcin Najman, który nie szczędził zawodnikowi mocnych słów:

– Przed chwilą zobaczyłem, że w WCA trenował Khamzat Chimaev, chyba tak wypowiada się nazwisko tej szmaty. To jest bliski przyjaciel Kadyrowa, z którym łączyli się w wideo rozmowie, Kadyrow urządzał mu imprezy w Czeczenii. To jest ten sam Kadyrow, który w tym momencie napada Ukraińców w ich domach, ich miastach, wraz z Putinem. Nie chciałbym w to mieszać Czeczenów, bo to bardzo dzielny naród zniewolony przez Putina.

– (…) Ten Chimaev, czy chuj wie, jak się ta szmata nazywa, trenuje sobie w WCA jakby nigdy nic. Jawnie wspierający Kadyrowa przyjeżdża sobie do WCA. Ktoś, kto za to odpowiada, powinien ponieść konsekwencje. (…) Ruskie szmaty wraz z Kadyrowem i kadyrowcami zamordowali kilkadziesiąt tysięcy niewinnych ukraińskich obywateli. Spalili miasta, zniszczyli je, zrównali z ziemią, a ktoś, kto jawnie to popiera, jakby nigdy nic trenuje sobie w WCA. To jest kurwa skandal absolutny!

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO