Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Robert Lewandowski OKRADZIONY! Co wiadomo o złodziejach? Czy udało się odzyskać sprzęt?

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 19 sierpnia 2022, 10:55
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Robert Lewandowski przekonał się, że nie zawsze zatrzymywać się na się na sesję autografów pod ośrodkiem treningowym. Polak po opuszczeniu szyby został okradziony z luksusowego zegarka wartego w przybliżeniu ok. 350 tys. złotych.

Po popołudniowym czwartkowym treningu kapitan reprezentacji Polski podczas wyjazdu z ośrodka treningowego FC Barcelona, “Ciutat Esportiva” zatrzymał się przy zgromadzonych kibicach, aby rozdać autografy i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Napastnik w tym celu pozostał w samochodzie i opuścił jedną z bocznych szyb. Tę okazję wykorzystał jeden ze złodziei, który połakomił się na zegarek marki Patek Philippe. Jego cena detaliczna to 70 tys. euro.

Chwila nieuwagi warta kilkaset tysięcy złotych

Początkowe doniesienia mówiły o tym, że sprawca zdarzenia ukradł telefon Roberta Lewandowskiego. W tym celu miał otworzyć drzwi od strony pasażera i chwycić sprzęt, który rzekomo miał leżeć na siedzeniu obok.

Późniejsze doniesienia policji potwierdziły jednak, że w tym wypadku chodziło nie o smartfon a o luksusowy zegarek. Polski piłkarz początkowo próbował gonić złodzieja, lecz ten szybko się ulotnił. Gracz Barcelony zgłosił sprawę miejscowej policji.

Koniec końców służby mundurowe ustaliły sprawcę tego przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany. Wstępnie przyznał się do tego, że stoi za kradzieżą. Jak przekazał policjantom, zegarek skradziony Robertowi Lewandowskiemu zakopał. Nie ma jeszcze informacji o tym, czy udało się ustalić miejsce, w którym aktualnie znajduje się sprzęt.

Polski snajper już kiedyś padł ofiarą zuchwałej kradzieży. W 2014 roku niedługo po przenosinach do Bayernu Monachium, w jego Porsche zostały ukradzione wszystkie koła. Gracz po powrocie na parking zastał swój pojazd stojący na kilkunastu cegłach.

Źródło: Przegląd Sportowy

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments