(VIDEO) NIESPOKOJNY piątek w Łodzi. Policja przerwała starcie ŁKS-u z Ruchem i Widzewem!

Źródło: screenshot YouTube
Starcie ŁKS i Ruchu fot. Twitter
Opublikowane 20 sierpnia 2022, 12:17
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

ŁKS Łódź w meczu Fortuna 1 Ligi pokonał w piątkowy wieczór Ruch Chorzów 2:0. Wydarzenia boiskowe zeszły na dalszy plan, ponieważ przed rozpoczęciem meczu doszło do arcyciekawego spotkania kibiców obydwu drużyn.

Do końca nie było wiadomo, czy fani „Niebieskich” zawitają do Łodzi. Kara wyjazdowa obowiązująca od meczu ze Stalą Rzeszów powodowała, że przyjezdni nie mieli szans na zobaczenie pojedynku ŁKS Ruch z trybun, oprócz niebranej pod uwagę opcji „incognito”.

Kibice z Chorzowa zrezygnowali z kombinowania nad tym, jak dostać się na obiekt. Mimo tego zjawili się oni w Łodzi i wsparci zaprzyjaźnioną ekipą Widzewa, postanowili skonfrontować się z fanami gospodarzy.

Wspólna wymiana poglądów przerwana przez policję

Po godz. 19:00 gorąco zrobiło się przy Al. Bandurskiego. ŁKS nie spodziewał się raczej, że ujrzy Ruch, który postanowił odwiedzić ich praktycznie pod samym stadionem. W internecie jest kilka nagrań, na których można zobaczyć, jak wyglądało wzajemne przywitanie.

Policja nie zbagatelizowała informacji o tym, że ludzie z Chorzowa mimo wszystko mogą pojawić się w okolicach obiektu ŁKS-u. Mundurowi szybko przerwali wymianę poglądów pomiędzy ekipami, przez to nie doszło do podgrzania i tak gorącej atmosfery.

Do tej pory nikt nie odniósł się do tego, co zaszło w piątkowy wieczór w Łodzi. Fani ŁKS natomiast odpowiedzieli w sprawie „zawiniętych” barw Benfiki, która gościła na ich stadionie w środę. Wówczas portugalska drużyna rozgrywała mecz el. Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów.

Źródło: Gol24.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments