(VIDEO) Paczuski ciężko nokautuje w pierwszej rundzie! Pewne zwycięstwo na KSW 73

Opublikowane 20 sierpnia 2022, 22:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami mocne starcie w wadze półśredniej na gali KSW 73, w którym niepokonany Radosław Paczuski zmierzył się z lubiącym nokautować rywali Jasonem Radcliffem.

Dla Paczuskiego walka na gali KSW 73 była drugim starciem w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 70 Polak zmierzył się z Jasonem Wilnisem. Dzięki umiejętnościom dwóch utytułowanych kickboxerów fani mogli podziwiać prawdziwe mocne, stójkowe wymiany w trakcie konfrontacji w klatce. Ostatecznie jednak w trzeciej odsłonie boju Wilnis doznał kontuzji palca przy upadku na matę i walka zakończyła się wygraną Polaka.

Radek ma dziś za sobą cztery wygrane w zawodowym MMA, ale jego doświadczenie w sportach walki jest znacznie bogatsze. Polak przygodę z ringiem rozpoczął od boksu, w którym stoczył około trzydziestu amatorskich pojedynków. Potem przyszedł czas na kickboxing i muay thai.

Paczuski ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w tej dyscyplinie sportu. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i Fight Exclusive Night.

Jason Radcliffe góruje doświadczeniem w MMA nad Radosławem Paczuskim. Anglik ma na swoim koncie blisko 30 zawodowych pojedynków, z których 15 wygrał przed czasem. Jason najczęściej nokautuje swoich przeciwników, ale bywa, że sam również pada pod siłą ich ciosów. Tak też zdarzyło się w trakcie jego ostatniej walki dla KSW. Jason zmierzył się wówczas z Michałem Materlą i został przez niego powalony w pierwszej rundzie starcia.

Radcliffe ma za sobą cztery walki w KSW. Debiutując w polskiej organizacji pokonał bardzo doświadczonego Antoniego Chmielewskiego. W okrągłej klatce znokautował też Alberta Odzimkowskiego i uległ Damianowi Janikowskiemu.

RELACJA

Runda 1:

Walkę rozpoczął Paczuski od niskiego kopnięcia. Jason orbitował wokół Polaka szukając okazji do zadania ciosu. Anglik rozpoczął od wywierania presji. Radcliffe zaczął odczuwać niskie kopnięcia rywala. W pewnym momencie Radcliffe obalił rywala, jednak nasz rodak szybko wstał do góry. Radek poszedł do przodu z piekielnie mocnym podbródkowym, którym znokautował rywala.

Radosław Paczuski pokonał przez KO  w 1. rundzie Jasona Radcliffe’a

Karta walk KSW 73

Walka wieczoru:

  • Arkadiusz Wrzosek (0-0) – Tomasz Sarara (1-0, 1 KO)

Karta główna:

  • Daniel Rutkowski (13-3, 7 KO, 1 Sub) – Reginaldo Vieira (15-6, 11 Sub)
  • Radosław Paczuski (4-0, 3 KO) – Jason Radcliffe (17-9, 11 KO, 4 Sub)
  • Karolina Owczarz (4-2, 2 Sub) – Natalia Baczyńska (6-2, 1 KO)
  • Ion Surdu (11-3, 8 KO, 1 Sub) – Krystian Bielski (8-4, 3 KO, 1 Sub)
  • Damian Piwowarczyk (5-1, 1 KO, 3 Sub) – Bohdan Gnidko (7-0, 4 KO, 3 Sub)
  • Borys Borkowski (4-1, 3 KO) – Dominik Humburger (3-0, 3 KO)
  • Patryk Likus (2-0, 1 KO) – Pascal Hintzen (7-1, 5 Sub)
  • Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) – Carl McNally (1-0, 1 Sub)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO