Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Mocne słowa Pawła Jóźwiaka przed Wotore! “Najman, czy ciebie już kompletnie pogrzało?”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 22 sierpnia 2022, 15:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Atmosfera pomiędzy Marcinem Najmanem, a Pawłem Jóźwiakiem gęstnieje! Panowie mają się spotkać w walce, którą zorganizuje Wotore.

Do pojedynku ma dojść na najbliższej gali Wotore, która odbędzie się 22 października. To może oznaczać, że walka odbędzie się na gołe pięści. Póki co nie znamy jeszcze większych szczegółów, choć Paweł Jóźwiak zaprezentował nagranie z treningu.

Marcin Najman pozostaje aktywny w zaczepianiu prezesa Fight Exclusive Night. Popularny “El Testosteron” przebywał ostatnio na wakacjach, gdzie poszukiwał Jóźwiaka na plaży. Na kanale YouTube byłego pięściarza pojawia się wiele filmików na temat najbliższego oponenta.

Wiadomość od Pawła Jóźwiaka!

Prezes FEN nagrał specjalne przesłanie do “El Testosterona”, które zobaczyć można poniżej. Paweł Jóźwiak wyśmiał rywala, który rzekomo szuka go zagranicą. Zdradził też, że przygotowuje się do pojedynku z Andrzejem Wawrzykiem, który pokonał Najmana przed czternastoma laty.

Najman, czy ciebie już kompletnie pogrzało? Ty chyba za długo na słońcu przebywałeś! Biegasz z tym wielkim bębnem na plaży, ludzi straszysz, udajesz, że mnie szukasz?

Człowieku! Przecież ja już dawno wróciłem z wakacji! Jestem w Warszawie i przygotowuję się do walki z tobą tutaj z Andrzejem Wawrzykiem. Pie***lną cię Andrzej, teraz ja cię pie***lnę! Weź się ogarnij, chłopie, bo jak tak dalej pójdzie, to zdjęcia do plakatu na Wotore będą musieli ci z drona robić!

Kilka słów do “El Testosterona” przekazał także jego dawny przeciwnik. Nawiązał w swoich słowach do konferencji przed ich starciem, na której to podarował Marcinowi pampersa na wypadek, gdyby strach go obleciał.

Nejman, przyjdzie w walce taki moment, że cię Paweł pi***olnie. Prawdopodobnie na pewno się zesrasz, więc załóż tego pampersa, co ci podarowałem, dobra?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments