(VIDEO) Michał „Matrix” Królik ostro o Alanie: „Ty ku*wa obsrańcu! Ty parcho wstrętna”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 sierpnia 2022, 08:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński na ten moment to jeden z najbardziej nielubianych freaków w sportowym środowisku. W ostatnim czasie wielu fighterów nie szczędziło mocnych słów pod jego adresem.

Dla „Alanika” nie jest to najłatwiejszy rok. Poniósł już trzy porażki i najpierw przegrał z Denisem Załęckim, następnie z Mateuszem Murańskim, a w ostatnim starciu z Dawidem, ojcem „Bad Boya”. Z dwoma pierwszymi zawodnikami miał duży konflikt.

Przy okazji każdego z face-to-face Denis uderzył Alana. Podobnie było przy okazji jednej z konferencji, kiedy to „Muran” stanął twarzą w twarz z Kwiecińskim. To jednak nie wszystko. Freak fighter ma wielu wrogów w sportach walki.

W mocnych słowach w ostatnim czasie wypowiedzieli się na jego temat m.in. tacy zawodnicy jak Tomasz Gromadzki, Mateusz Kubiszyn, Michał Pasternak czy Kamil Minda, a wcześniej także Marcin Różalski oraz Cezary Oleksiejczuk.

„Matrix” ostro o Alanie Kwiecińskim

Teraz do tego grona dołączył kickboxer Michał „Matrix” Królik. Zawodnika mieliśmy okazję oglądać w akcji m.in. w kwietniu, kiedy to na gali WOTORE 5 stoczył rewanż na gołe pięści z Bartoszem Batrą. Potrzebował zaledwie 30 sekund, aby brutalnie rozbić i znokautować swojego przeciwnika.

– No i co? Ty ku*wa obsrańcu! Mój kolega mógł cię wyjaśnić, to pierdo**sz, że nie będziesz walczył z nołnejmem. Ty jesteś po prostu obsrany ku*wa. Kwieciński, bo o tobie mowa, dostałeś propozycję na MMA Atack i ty gadasz, że z nołnejmem? Ten nołnejm by cie rozpier**lił w 3 sekundy. Ty kur*a parcho wstrętna.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO