Niedziela, 23 Czerwca, 2024

FAME MMA 15 PPV – Cena, ile kosztuje? Kiedy i gdzie oglądać Fame MMA 15 PPV? Karta walk, transmisja na żywo FAME 15 PPV.

Źródło: Fame MMA
fot. Fame MMA
Opublikowane 24 sierpnia 2022, 10:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W najbliższy piątek 26 sierpnia odbędzie się FAME MMA 15. Wszyscy fani największej polskiej federacji freak fight zadają sobie pytanie – kiedy i gdzie oglądać Fame MMA 15 LIVE? Cena, ile kosztuje FAME MMA 15 PPV? Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziecie poniżej. Transmisja na żywo, stream live online. Karta walk FAME MMA 15.

-> PPV FAME 15 dostępne TUTAJ!

Kiedy FAME MMA 15? Gdzie oglądać FAME MMA 15 PPV?

Wszyscy fani freak fightów w piątek 26 sierpnia zwrócą wzrok na łódzką Atlas Arenę! To właśnie tam odbędzie się arcyciekawa gala FAME MMA 15, gdzie zobaczymy aż 9 pojedynków. Najważniejszym będzie starcie o tytuł Królowej Freak Fights, w którym wystąpią Marta Linkiewicz oraz Aniela Bogusz. Zawodniczki spotkały się po raz pierwszy 3 lata temu na Fame MMA 4, gdzie “Lil Masti” szybko rozbiła rywalkę. Tym razem również ma zamiar pokazać swoją wyższość i nie oszczędza się na treningach przed PPV Fame MMA 15!

Wielkie emocje budzi też ostatni rozdział konfliktu Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich. Najpierw odbędzie się rewanż w oktagonie z Mateuszem, którego “Aroy” pokonał jednogłośną decyzją sędziów w maju ubiegłego roku. Później, jeśli pozwoli mu na to lekarz, Tańcula na Fame MMA 15 PPV zmierzy się z Jackiem Murańskim. Federacja ostatnio przypomniała ich historyczne starcie w klatce rzymskiej, gdzie stary “Muran” został zdyskwalifikowany po licznych faulach.

Kiedy Fame MMA 15 PPV? Gala rozpocznie się już w piątek 26 sierpnia o godzinie 19:00. Transmisja LIVE dostępna wyłącznie przez PAY-PER-VIEW.

Cena, ile kosztuje PPV Fame MMA 15?

Największa federacja freak fight w Polsce jak zawsze dba o to, by kibice mogli znaleźć idealną dla siebie opcję. Dlatego też przy okazji Pay-Per-View Fame MMA 15 do wyboru są dwa warianty i dostępne są niemal wszelkie możliwe sposoby płatności!

Cena opcji PPV FAME MMA 15 BASIC zaczyna się już od 29,99 zł. Jak sama nazwa wskazuje, jest to najbardziej podstawowy wariant z możliwych. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do streamu online na żywo w jakości 720p. Później wszystko można powtórzyć, dzięki zapisowi wideo, który dostępny jest przez 48h!

Wariant PREMIUM FAME MMA 15 PPV to opcja pełna znakomitych bonusów! Kwota, którą należy przeznaczyć zaczyna się już od 34,99 zł, ale każdy użytkownik będzie zachwycony z pakietu. Transmisja na żywo z gali Fame MMA 15 PPV dostępna będzie w najwyższej jakości 1080p, a później będzie można powtórzyć emocje aż przez 7 dni! To jednak nie wszystko. Widzowie otrzymają dostęp do Loży Szyderców, a także możliwość ponownego obejrzenia gal Fame MMA PPV z numerami 12, 13 oraz 14!

Wpływ na ostateczną cenę ma sposób płatności wybrany przez użytkownika. W niektórych z nich doliczona zostaje prowizja, której cena waha się od jednej do pięciu złotych. Aby jej uniknąć przy opłacaniu Fame MMA 15 PPV wystarczy wybrać opcję płatności kodem BLIK, Paysafe Cardem lub przelewem przez Hotpay. Dzięki temu cena za Fame MMA 15 PPV BASIC wyniesie 29,99 zł, a wariant PREMIUM PPV FAME MMA 15 będzie kosztował 34,99 zł.

-> KLIKNIJ i oglądaj FAME MMA 15 PPV na żywo!

Typy i kursy bukmacherskie na PPV FAME MMA 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Karta walk FAME MMA 15

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Karta główna:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka na zasadach K-1
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO