Sobota, 18 Maja, 2024

Krzysztof Radzikowski dołącza do GROMDY! “Czas wzmocnić ekipę. RADZIK wchodzi do gry!”

Fot. GROMDA
Opublikowane 25 sierpnia 2022, 11:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szeregi GROMDY zasila kolejna znana i lubiana postać. Tym razem do najbrutalniejszej organizacji w Polsce dołączył Krzysztof Radzikowski.

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza “Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów Bartłomiej “Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem “Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zmierzą się w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Krzysztof Radzikowska dołącza do GROMDY

Kilka miesięcy temu niespodziewanie federacja ogłosiła, że jej szeregi zasilił raper “Popek”, który jest znany również ze swoich pojedynków w takich organizacjach jak KSW czy FAME. Teraz do GROMDY dołączył Krzysztof Radzikowski, czyli jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów.

Również i on ma za sobą walkę freakową. Na gali FAME 12 zmierzył się z Piotrem Piechowiakiem. Kibice spodziewali się szybkiego nokautu, jednak zobaczyliśmy trzyrundową walkę, którą po jednogłośnej decyzji zwyciężył “Bestia”.

Czas wzmocnić ekipę. RADZIK wchodzi do gry! Mistrz świata Strongman. Jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy. Witamy w elitarnym klubie GROMDA.GROMDA 10 już 2 września. KUP PPV na GROMDA.tv. GROMDA. Nie ma miękkiej gry – tak GROMDA zapowiedziała Radzikowskiego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments