Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Szalony okrzyk Mateusza Murańskiego! Spora różnica kilogramów!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 25 sierpnia 2022, 20:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro ostatnia odsłona sagi Tańcula vs. Murańscy! Konflikt trwający od wielu miesięcy ma zakończyć się jednego wieczoru, podczas Fame MMA 15!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

Po raz kolejny Fame MMA napisze historię! Nigdy wcześniej na tej samej gali nie doszło do pojedynku ojca z synem i to z tym samym rywalem. Tak się jednak stanie na Fame MMA 15. Najpierw Mateusz Murański wyjdzie do Arkadiusz Tańculi, a jeśli ten drugi będzie miał siły – czeka go kolejne starcie z Jackiem Murańskim.

Organizacja jest oczywiście przygotowana na przypadek, gdyby coś miało pójść nie tak. Rezerwowym zawodnikiem dla Tańculi będzie “Szalony Reporter”. Tomasz Matysiak, który kryje się pod tym pseudonimem miał tak, czy inaczej zmierzyć się ze starszym “Muranem”, jednak negocjacje nie przyniosły skutku.

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

Poniżej znajdziecie nagranie z ważenia zawodników. Obaj Murańscy okazali się ciężsi od swoich przeciwników!

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO