piątek, 2 grudnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaBoniek WBIJA szpilkę w Arkadiusza Milika. "Szybko się dzisiaj można..."

Boniek WBIJA szpilkę w Arkadiusza Milika. „Szybko się dzisiaj można…”

Zbigniew Boniek po zakończeniu swojej prezesury w Polskim Związku Piłki Nożnej ma dużo czasu na internetową aktywność. W piątek niedługo po oficjalnym ogłoszeniu Arkadiusza Milika piłkarzem Juventusu, postanowił w kąśliwy sposób skomentować ruch polskiego napastnika.

Wiceprezydent UEFA i jeden z najlepszych graczy w historii polskiej piłki podobnie jak nowy zawodnik „Starej Damy” miał niegdyś okazję także bronić barw tego zespołu. Właśnie w Turynie odnosił swoje największe sukcesy w klubowej piłce.

Wraz kolegami z boiska w latach 1982-1985 wywalczył mistrzostwo i puchar Włoch, triumfował w Pucharze Zdobywców Pucharów, a także w sięgnęł po najważniejszy europejski skalp, jakim był Puchar Mistrzów.

Boniek w uszczypliwy sposób komentuje decyzje niemal wszystkich reprezentantów Polski. Tym razem na „linii ognia” znalazł się Arkadiusz Milik. Były szef PZPN odniósł się do tego, że napastnik zaliczył bardzo krótki epizod w Marsylii.

– Szybko się dzisiaj można zakochać i odkochać. – Według Zbigniewa Bońka miałby to sugerować dwa serduszka, które nowy napastnik Juventusu miał dodać jako komentarz do zdjęć krótko po transferze do Olympique.

Arkadiusz Milik dołączył do „Starej Damy” na zasadzie wypożyczenia. Klub z Turynu zapłaci Francuzom milion euro. W kontrakcie znalazła się także opcja wykupu po sezonie. Gdyby Włosi chcieli zatrzymać polskiego napastnika, będą musieli wyłożyć za transfer definitywny ok. 7 mln euro.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze