Najpierw Zadora później Szpilka! Ambitne plany Mateusza Murańskiego

Fot. YouTube
Opublikowane 26 sierpnia 2022, 10:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański zdradził, że ma bardzo ambitne plany. Po zaledwie kilka walkach freakowych chciałby zmierzyć się z zawodowymi, bardzo mocnymi przeciwnikami.

Już dzisiaj młody „Muran” stoczy swoją kolejną walkę dla federacji FAME. Na ten moment ma na swoim koncie 5 pojedynków freakowych, w tym 4 zwycięstwa. Przegrał jedynie w debiucie z Arkadiuszem Tańculą i teraz ponownie zmierzy się z nim w wyczekiwanym rewanżu.

Gala FAME MMA 15 odbędzie się tym razem w piątek, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym dwa rewanże Tańculi z Murańskimi, main event o pas „Królowej freak fightów” oraz starcie byłego mistrza KSW Wrzoska z raperem „Sariusem”.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Wielkie wyzwania przed Mateuszem Murańskim

Jak się okazuje, „Muran” chce większych wyzwań i podczas wczorajszego face-to-face z Arkadiuszem Tańculą wyszło na jaw, że na jednej z kolejnych gal FAME Mateusz ma zmierzyć się z Dominikiem Zadorą – profesjonalnym kickbokserem, który ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo FEN czy federacji DSF.

O konflikcie Murańskich z Zadorą mówi się od dawna. Co ciekawe, kilka miesięcy temu w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco zdradził, że zna plany Mateusza:

– Słyszałem, jaki jest plan Murańskich. Najpierw rozpie**lą Alana, bo wiadomo, to jest połączenie ze mną. Ja pokonałem Alana, on go pokona. To są słowa usłyszane od Mateusza Murańskiego: „Najpierw rozpier**lam Kwiecińskiego, potem Tańculę, a na koniec rozpier**lam Zadorę. Co więcej, on twierdzi, że ma zakontraktowane takie nazwiska, a to jest mitomanizm level expert.

Teraz w ostatniej rozmowie z fansportu.pl Murański dodał, że jeśli pokona „zawodowca”, nie podając jego nazwiska, to w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Arturem Szpilką, który we wrześniu stoczy swoją drugą walkę w MMA z Denisem Załęckim:

– Jedna z walk, którą mam w kontrakcie, z resztą Tańcula się już wysprzęglił, aczkolwiek ode mnie to wyjść nie może, będzie zawodowcem. Ale takim zawodowcem, zawodowcem, a nie takim jak Alan Kwieciński. Stójkowo by mnie zagonił bez żadnego, ale. A że to jest FAME MMA, więc będzie MMA, to już tak łatwo nie będzie.

– A później, jeśli temat fajnie się uda i wygram tę walkę, to chciałbym zawalczyć z Artkiem Szpilką. Taka nobilitacja i będzie co opowiadać dzieciom, że walczyłem z gościem, który walczył na największych halach na świecie i otarł się o tytuł mistrza świata z Wilderem.

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, „Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO