Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Tańcula otwarty na walkę z Wrzoskiem! “Wszyscy chcą z nim walczyć w boksie, ja w MMA. Nie jakieś wymyślanie”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 sierpnia 2022, 11:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już za kilka godzin rozpocznie się gala FAME 15, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Ponownie w akcji zobaczymy m.in. Arkadiusza Tańculę oraz Marcina Wrzoska.

Pierwszy z zawodników ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie, jeśli będzie w stanie, to wyjdzie do starcia z Jackiem Murańskim. Na wszelki wypadek na zastępstwo czekał będzie “Szalony Reporter”.

Do FAME powraca także “Polish Zombie”, który stoczy kolejną walkę bokserską. Tym razem zmierzy się z debiutującym raperem “Sariusem”. Mimo że przeciwnik ma znacznie lepsze warunki fizyczne, to właśnie Marcin Wrzosek jest ogromnym faworytem.

Gala FAME MMA 15 odbędzie się tym razem w piątek, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym dwa rewanże Tańculi z Murańskimi, main event o pas “Królowej freak fightów” oraz starcie byłego mistrza KSW Wrzoska z raperem “Sariusem”.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Tańcula o walce z Wrzoskiem

Sam Wrzosek przyznał, że ma już dosyć walk w boksie, tylko chce toczyć starcia w MMA lub w brutalnej formule Vale Tudo. Niestety wydaje się, że na ten moment nie ma wielu przeciwników we freak fightach, którzy chcieliby przyjąć takie wyzwanie.

Gotowość do walki w MMA póki co zgłasza jedynie Arkadiusz Tańcula. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że byłby to dla niego test i mógłby w takiej walce sprawdzić swoje umiejętności, w końcu Wrzosek to profesjonalny zawodnik, który był mistrzem KSW. Przy okazji w żartach wbił szpilkę potencjalnemu rywalowi.

– W przyszłym roku mógłbym się spróbować z Marcinem zobaczyć, na jakim jestem poziomie, przecież to jest jednak… Już emerytowany zawodnik – wkurwia się, jak tak mówię – i taki przeciętny, nie taki z wyższej półki.

– Jeżeli będę w stanie przewalczyć z nim trzy rundy i nawet przegram, to jestem wygrany według mnie. Kto wie, jak by to wyglądało. Pewnie byśmy się ugadali na jakąś kategorię wagową ja na pewno mam większy zasięg. W pełnym MMA wszyscy chcą się z nim bić w boksie, bo wiadomo, że nie umie boksować i się ch*ja zna na boksie, dlatego każdy chce się z nim bić w boksie. Ja bym z nim się zmierzył w MMA.

– Normalna sportowa walk, nie jakieś wymyślanie, że odetniemy nogi Wrzoskowi, bo dobrze kopie, czy zabierzemy mu zapasy, bo jest dobrym zapaśnikiem. Jak wchodzę w takie walki, to albo 100 procent, albo nic. Dostanę od mistrza, który był mistrzem KSW. Jaka to jest ujma? Żadna, a przynajmniej będę wiedział, w którym jestem miejscu.

Kursy bukmacherskie na walki Tańculi i “Szalonego Reportera”

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, „Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO