poniedziałek, 3 października, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Kacper Błoński wyniesiony z klatki na noszach! Marcin Dubiel pokazał wielki...

(VIDEO) Kacper Błoński wyniesiony z klatki na noszach! Marcin Dubiel pokazał wielki charakter!

Za nami kolejna walka w klatce rzymskiej, która już po pierwszej walce okazała się prawdziwym hitem. Tym razem starcie stoczyli w niej skonfliktowani Kacper Błoński i Marcin Dubiel.

Pomiędzy zawodnikami było dużo złej krwi, a konflikt przybierał na sile z każdym dniem do gali, co mogliśmy zobaczyć między innymi podczas konferencji czy face-to-face. Freak fighterzy, aby raz na zawsze wyjaśnić ten temat, stoczyli walkę na specjalnych zasadach.

W starciu nie było limitu czasowego ani podziału na rundy. W takich starciach nie ma również decyzji sędziowskiej. Walka zostaje przerwana, gdy jeden z zawodników zostanie poddany, znokautowany lub jest niezdolny do kontynuowania pojedynku.

Dla Błońskiego było to czwarte starcie freakowe. Według bukmacherów i kibiców był sporym faworytem. Jego rywal natomiast wszedł do klatki piąty raz w życiu.

-> OGLĄDAJ FAME 15 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Z latającym kolanem do przodu ruszył Błoński. Następnie obaj poszli na szaleńczą wymianę kickboxerską z której lepiej wychodził Crusher. Po wielu wymianach Kacper udanie obalił swojego rywala, któremu szybko udało się wstać, ale po chwili znów Dubiel wylądował na plecach. W parterze  Kacper szukał miejsca na zadanie ciosów, ale Dubiel bardzo dobrze pracował z pleców. Kacper trafiał krótkimi mocnymi uderzeniami.  Dubiel cały czas odpowiadał ciosami z dołu. Jednak oczywiście do Kacper był aktywniejszy i obijał rywala.

Sędzia postanowił podnieść walkę do stójki. Po wznowieniu walki obaj poszli na wymianę. Jednak Dubiel starał się obalić rywala, ale nic z tego nie wyszło. Kacper obrócił rywala i sam zaczął dociskać Marcina do siatki powoli rozbijając rywala. Marcin szukał duszenia, ale to mu się nie udało. Kacper po raz kolejny obalił Marcina. W parterze obaj wymieniali ciosy.

Walka znowu została podniesiona do stójki. Po kolejnym wznowieniu Marcin obalił rywala i planował zająć plecy rywala, ale został zrzucony przez Błońskiego i to on znalazł się na górze. Po raz kolejny obaj wymieniali ciosy. Sędzia po raz kolejny podniósł walkę. Tym razem Marcin poszedł z cepami do przodu i znowu ruszył po obalenie. Po dłuższym klinczu Błoński znów obrócił Dubiela i to on był stroną dociskającą. W klinczu Kacper trafił celnym kolanem. Po tej akcji znów obaj poszli na wymianę, z której lepiej wyszedł Marcin. Dubiel był stroną aktywniejszą i trafiał dużo więcej ciosów. Marcin znów dociskał rywala do siatki.

Tym razem po rozerwaniu klinczu Błoński trafił mocnymi sierpami na które odpowiedział Dubiel. Po raz kolejny doszło klinczu, gdzie więcej ciosów zadawał Marcin. Potwornie zmęczony Dubiel zasypał rywala kanonadą ciosów po których sędzia przerwał walkę, a wycieńczony Błoński padł na matę.

Marcin Dubiel pokonał przez TKO Kacpra Błońskiego

YouTube video

Karta walk FAME 15:

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka na zasadach K-1

Pozostałe walki:

  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!