Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) Alan Kwieciński chce rewanżu z Denisem Załęckim! Ocenia walkę “Bad Boya” ze Szpilką: “To będzie…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 sierpnia 2022, 08:38
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszej gali Fame MMA 15 można było spotkać Alana Kwiecińskiego. Freak fighter wypowiedział się na temat zbliżającego się hitowego starcia Denis Załęcki vs. Artur Szpilka.

Alan Kwieciński kończy powoli odpoczynek po sezonie wakacyjnym. Były uczestnik programu Warsaw Shore miał bardzo zajęte pierwsze 6 miesięcy 2022 roku. Niestety dla niego 3 z 4. pojedynków przegrał.

“Alanik” walczył najpierw z Denisem Załęckim, z którym nie miał większych i poległ jednogłośną decyzją. Już kilkanaście dni później na Prime Show MMA 1 pokonał dwóch rywali naraz, a w maju na Fame MMA 14 przegrał niejednogłośnie na punkty z Mateuszem Murańskim. Niemal na ostatnią chwilę przyjął walkę z ojcem Denisa, Dawidem Załęckim. Po tym stwierdził, że musi zrobić sobie przerwę.

Kwieciński ocenia Szpilkę!

W końcu Kwieciński zapowiedział, że możemy się go spodziewać w niedługim czasie w oktagonie! W rozmowie z Fansportu TV zdradził, że odsunął na bok imprezowy styl życia i wziął się za siebie. Przypomnijmy, że “Alanik” trenuje na co dzień w WCA Fight Team.

W tym samym teamie ćwiczy także najbliższy przeciwnik Denisa Załęckiego na High League 4, czyli Artur Szpilka. Kwieciński został zapytany o umiejętności byłego pięściarza i potwierdził to, co wszyscy mówią od jakiegoś czasu:

– Jak jestem na treningu, to widzimy się cały czas. Artur systematycznie i sumiennie trenuje. Z tygodnia na tydzień robi coraz lepszy progres, tak więc mówię… Sądzę, że to będzie szybka walka.

“Alanik” nie zdradziłby zapewne dziur w umiejętności kolegi klubowego, jednak zaznaczył co jest jego najmocniejszą stroną. I jak nietrudno się domyślić, chodzi o umiejętności pięściarskie.

Wątpię. Artur jest taki, że delikatnie ktoś spuści rękę – od razu celuje i…

Kwieciński wie to wszystko z obserwacji. Nie sparuje ze Szpilką, ze względu na zbyt dużą różnicę kilogramów. Zdradził jednak, że na pewno dojdzie do wspólnego treningu, przy okazji… walki rewanżowej z Załęckim!

– No nie, nie ta waga… No nie, nie, nie. Jak będę znowu się szykował do Denisa, a chciałbym z nim stoczyć walkę rewanżową, to pewnie będę sparował z [Arturem].

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO