środa, 7 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Jacek Murański chce walki z Popkiem! "Płakał jak mała dziewczynka. Udawał...

(VIDEO) Jacek Murański chce walki z Popkiem! „Płakał jak mała dziewczynka. Udawał kontuzję”

Jacek Murański zdradził, z kim chciałby zmierzyć się w przyszłości, po tym, jak poniósł dwie bolesne porażki w konfrontacji z Arkadiuszem Tańculą.

Stary „Muran” najpierw zmierzył się z „Aroyem” na FAME 12, a następnie na wczorajszej gali FAME 15. Oba pojedynki zostały całkowicie zdominowane przez znacznie młodszego i lepiej przygotowanego Tańculę. Nie dał on Jackowi najmniejszych szans.

Pierwsza walka zakończyła się dyskwalifikacją Murańskiego. Tym razem był on brutalnie rozbijany przez cały dystans. Pięć rund spadały na niego mocne ciosy oraz kolana Arkadiusza. Trzeba jednak oddać Jackowi to, że pokazał wielki charakter i wytrzymałość na uderzenia.

Jacek Murański rzuca wyzwanie kolejnemu rywalowi

„Muran” nie załamuje się porażkami i liczy na to, że w klatce uda mu się wyjaśnić inny konflikt. W wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że w jednym z następnych pojedynków chciałby zmierzyć się z „Popkiem”, który niestety w ostatnim czasie ma problemy z kontuzją.

Od dawna pomiędzy Murańskimi i raperem jest bardzo dużo złej krwi. Co ciekawe, Jacek stwierdził, że w ostatniej walce z Normanem Parke wcale nie doszło do żadnej kontuzji, a „Popek” jedynie udawał złamanie.

YouTube video

– Z Najmanem to w kategoriach lekko półśmiesznych. Wolałbym z „Popkiem”. Byłoby tutaj sportowo dużo większe wyzwanie. Na pewno by nie uciekał po tych 10 sekundach, chociaż ostatnio zachował się jak mała dziewczynka przy Normanie Parke, bo płakał, jak mu ten paluszek pękł, który wcale nie pękł. Udawał kontuzję, ale nie oszukujmy się, jednak dużo cięższym wyzwaniem by był, niż Najman. Tego bym sobie życzył, ale to federacja musi ustalić, co im się opłaca. W kategoriach emocji i bitki, to na pewno „Popek”.

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze