Środa, 24 Kwietnia, 2024

Topór wojenny zakopany! Tańcula i Murański oficjalnie zakończyli konflikt: “Tak się kończy największy w świecie freak fightów konflikt”

Fot. Instagram
Opublikowane 28 sierpnia 2022, 09:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 15, podczas której nie brakowało ogromnych emocji i zwrotów akcji. Raczej nikt nie spodziewał się takiej postawy freak fighterów.

Arkadiusz Tańcula z rodziną Murańskich był skonfliktowany już od długiego czasu. Pierwsze pojedynek miał miejsce na FAME 10, kiedy to pokonał b. Następnie dwie gale później miało dojść do rewanżu, jednak młody “Muran” doznał kontuzji.

Na kilka dni przed wydarzeniem w zastępstwo wskoczył jego ojciec Jacek. Podczas FAME 12 zadebiutował w sportach walki i zmierzył się z “Aroyem” w klatce rzymskiej. Tańcula nie dał rywalowi najmniejszych szans i rozbijał go brutalnie przez cztery rundy.

Podczas FAME 15 Arkadiusz postanowił finalnie zakończyć temat Murańskich. W pierwszej walce poddał Mateusza, a w starciu z jego ojcem ponownie zobaczyliśmy pełną dominację. Jacek był zasypywany ogromną liczbą ciosów i kopnięć kolanami, przez które doszło do złamania nosa czy pęknięcia oczodołu.

To koniec wielkiego konfliktu

Nikt się tego nie spodziewał ze strony Murańskich, ale po porażce Mateusz podał rękę Arkadiuszowi. Jego ojciec natomiast porozmawiał w klatce z “Aroyem”. W końcu Tańcula złapał za mikrofon i ogłosił, że jest gotowy zakończyć ten konflikt i zapomnieć o wszystkim.

Mateusz zdecydował się pogodzić z Tańculą. Kilkukrotnie rozmawiali za kulisami, a także opublikowali na swoich social mediach wspólne zdjęcie z opisem – Tak się kończy największy konflikt w świecie freak fightów. Dziękuję, że jesteście.

Jeśli jednak chodzi o Jacka, to nie koniec konfliktu. Tańcula zapowiedział nawet w wywiadzie dla fansportu.pl, że zna plany starego “Murana” i w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnej afery.

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO