sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMATopór wojenny zakopany! Tańcula i Murański oficjalnie zakończyli konflikt: "Tak się kończy...

Topór wojenny zakopany! Tańcula i Murański oficjalnie zakończyli konflikt: „Tak się kończy największy w świecie freak fightów konflikt”

Za nami gala FAME 15, podczas której nie brakowało ogromnych emocji i zwrotów akcji. Raczej nikt nie spodziewał się takiej postawy freak fighterów.

Arkadiusz Tańcula z rodziną Murańskich był skonfliktowany już od długiego czasu. Pierwsze pojedynek miał miejsce na FAME 10, kiedy to pokonał b. Następnie dwie gale później miało dojść do rewanżu, jednak młody „Muran” doznał kontuzji.

Na kilka dni przed wydarzeniem w zastępstwo wskoczył jego ojciec Jacek. Podczas FAME 12 zadebiutował w sportach walki i zmierzył się z „Aroyem” w klatce rzymskiej. Tańcula nie dał rywalowi najmniejszych szans i rozbijał go brutalnie przez cztery rundy.

Podczas FAME 15 Arkadiusz postanowił finalnie zakończyć temat Murańskich. W pierwszej walce poddał Mateusza, a w starciu z jego ojcem ponownie zobaczyliśmy pełną dominację. Jacek był zasypywany ogromną liczbą ciosów i kopnięć kolanami, przez które doszło do złamania nosa czy pęknięcia oczodołu.

To koniec wielkiego konfliktu

Nikt się tego nie spodziewał ze strony Murańskich, ale po porażce Mateusz podał rękę Arkadiuszowi. Jego ojciec natomiast porozmawiał w klatce z „Aroyem”. W końcu Tańcula złapał za mikrofon i ogłosił, że jest gotowy zakończyć ten konflikt i zapomnieć o wszystkim.

Mateusz zdecydował się pogodzić z Tańculą. Kilkukrotnie rozmawiali za kulisami, a także opublikowali na swoich social mediach wspólne zdjęcie z opisem – Tak się kończy największy konflikt w świecie freak fightów. Dziękuję, że jesteście.

Jeśli jednak chodzi o Jacka, to nie koniec konfliktu. Tańcula zapowiedział nawet w wywiadzie dla fansportu.pl, że zna plany starego „Murana” i w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnej afery.

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

YouTube video
YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.