Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Adrian Polak i trenerzy z WCA chcieli pobić medyka! Awantura po walce Błońskiego na FAME 15! “Niech wyjdzie ku*wa! Ja tu będę czekał!”

Fot. Twitter
Opublikowane 28 sierpnia 2022, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 15, podczas której doszło do wyniszczającego starcia w klatce rzymskiej pomiędzy Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim.

Pierwszy z freak fighterów po raz kolejny pokazał wielki charakter. W ostatnim starciu zmierzył się ze znacznie większym i cięższym raperem “Alberto”. Wszyscy spodziewali się, że zostanie szybko znokautowany, a ten przetrwał trzy rundy i przyjął sporo mocnych ciosów.

Na FAME 15 starcie odbyło się na zasadach no-limit. Oznacza to, że zawodnicy bili się tak długo, aż jeden z nich był niezdolny do dalszej walki. Początkowo dominował Kacper Błoński, jednak nie mógł znaleźć sposobu na skończenie swojego rywala.

Dubiel pokazał serce do walki, przetrwał najgorsze momenty i to on zwyciężył pojedynek z Błońskim, który po 18-minutowym starciu został wyniesiony przez medyków na noszach.

Awantura za kulisami FAME 15

Freak fighter prosto z klatki trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło jednak do awantury pomiędzy jego trenerami z WCA a medykami, którzy wynieśli go na noszach z klatki rzymskiej. Na nagraniach możemy zobaczyć także wściekłego Adriana Polaka, który również trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki.

W momencie, gdy Błoński był przenoszony do punktu medycznego, jeden z trenerów podszedł do niego, a medyk mocno zareagował słowami – Ale odsuń się kurwa na chwilę stąd!

To mocno nie spodobało się trenerom. Jeden z nich odepchnął medyka, a drugi rzucił w niego butelką. Na tym się nie zakończyło. Po chwili zaczął krzyczeć także Adrian Polak Widziałeś, co zrobił? Uderzył go kurwa! Mojego kurwa trenera! – Później słyszymy, jak nazywa medyka “śmieciem” czy “cwelem”,

W tle słychać również trenera, który wyjaśnia, dlaczego podszedł do zawodnika, czym przeszkadzał w przeniesieniu Błońskiego do punktu medycznego – Wody chciałem mu dać, a on mnie pcha! – To nie wszystko, gdyż sztab trenerski WCA postanowił poczekać na mężczyznę, aby… wypłacić mu liścia – Liścia dostanie, niech przyjdzie jak facet.

Natomiast Adrian Polak, który nie mógł opanować emocji dodał – Niech wyjdzie stamtąd kurwa! Ja tu będę czekał!

Poniżej znajdziesz dwa nagrania, które ukazują zakulisową awanturę:

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO