Sobota, 13 Kwietnia, 2024

GROMDA 10 PPV – gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV GROMDA 10? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk GROMDA 10

Źródło: GROMDA
fot. GROMDA
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 16:18
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czas na krwawy piątek! GROMDA 10 odbędzie się już 2 września, a krwawe walki i ciężkie nokauty są gwarantowane. Tego wieczoru zobaczymy zarówno występy zwycięzców dotychczasowych turniejów, jak “Don Diego”, “GOAT”, “Vasyl” i “Balboa”, jak i świeżą krew. Czas na potężne bomby, niesamowite emocje! Gdzie i jak oglądać GROMDA 10? Ile kosztuje PPV? Transmisja LIVE, stream online. Karta walk GROMDA 10.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Gdzie oglądać GROMDA 10?

Elitarny klub walk na gołe pięści powraca. Na GROMDA 10 spotkają się najtwardsi wojownicy, którzy zwyciężyli w poprzednich turniejach. W ten sposób wyłoniony zostanie najlepszy fighter! “Don Diego” podejmie Vasyla Halycha! Ukraiński bijok wygrał w trzeciej edycji, ale zaliczył też już porażkę. Mateusz Kubiszyn tymczasem wciąż pozostaje niepokonany

Zwycięzca tego starcia stanie naprzeciwko “Goata” lub “Balboy”. Łukasz Parobiec mimo 42 lat na karku bije piekielnie mocno. Przekonał się o tym niedawno “Mario”, który padł po ciężkim KO w 3. rundzie. Tego samego wieczoru pojawił się także Bartłomiej Domalik. Wywodzący się z kickboxingu wojownik, podobnie jak “Don Diego”, nie zaznał porażki w walkach na gołe pięści. Co więcej, na GROMDZIE 9 zmasakrował Marka Godbeera i zdobył pas Baddest Motherfucker in the Game!

Ile kosztuje PPV? Jak kupić GROMDA 10 PPV?

Jak zawsze wszyscy szukają Gdzie oglądać GROMDA za darmo? Transmisja na żywo dostępna jednak będzie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Cena nie jest wygórowana, zwłaszcza, że mowa o najlepszej federacji walk na gołe pięści!

Aby przejść do procesu zakupu należy założyć konto TUTAJ. Dobrze jest też wykonać test odtwarzacza, by sprawdzić swój sprzęt. Następnie użytkownicy mogą wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb jeden z trzech pakietów.

GROMDA 10 PPV Basic to podstawowa opcja. Jej cena wynosi 29,99 zł i po jej zakupie użytkownicy otrzymują dostęp do transmisji LIVE w jakości 720p. Przez następne 24 godziny można ponownie obejrzeć galę.

Wariant PREMIUM to kolejna z możliwości PPV GROMDA 10. Razem z nim kibice otrzymują stream na żywo w najwyższej jakości HD, 1080p. Całe wydarzenie można później obejrzeć wielokrotnie przez 7-dniowy dostęp do zapisu wideo. Cena tego pakietu PPV kosztuje 34,99 zł.

Pakiet VIP to najlepsze rozwiązanie dla największych kibiców walk na gołe pięści! GROMDA 10 dostępna będzie w wysokiej jakości 1080p, a później raz jeszcze zobaczyć ją można przez 7 dni! Przez ten czas od momentu zakupu można też powtórzyć kapitalne pojedynki z GROMDY 9. To wszystko w atrakcyjnej cenie 39,99 zł!

Ostateczna kwota, jaką należy przeznaczyć zależna jest od sposobu płatności. W niektórych doliczona zostaje prowizja, która wynosi 2 lub 4 złote. Jeśli ktoś chce jej uniknąć, powinien wybrać zapłatę przez kod Blik lub ePrzelew.

-> Kup GROMDA 10 już DZIŚ!

Karta walk GROMDA 10. Kto walczy?

Turniej zwycięzców turniejów:

 • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Vasyl Halych
 • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Łukasz „Goat” Parobiec

Potwierdzeni uczestnicy GROMDA 10:

 • „Cygan”
 • Miłosz „Wąsu” Wąsik
 • Sebastian „Scarface” Skiermański
 • Marcin „Żelu” Żelechowski
 • Jan „Tank” Sulecki
 • John „Big Bad John” Ferguson
 • „Dalton”
 • Krzysztof „Kaban” Mazurkiewicz
 • Liam „Dangerous Davies” Davies
 • Patryk „Gleba” Tołkaczewski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments