Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Piotr Szeliga jednak zmienił zdanie? Zawalczy z Marcinem Wrzoskiem? “U mnie zmieniły się priorytety”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 11:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga jednak będzie chciał stoczyć pojedynek z Marcinem Wrzoskiem? Kibice liczą na to, że dojdzie do kolejnej walki freak fightera z zawodowcem.

Podczas ostatniej konferencji przed FAME 15 doszło do konfrontacji pomiędzy “Szelim” i byłym mistrzem KSW. Wrzosek wyjaśnił, że freak fighter znajduje się na liście przeciwników, z którymi chciałby się zmierzyć. Doszło jednak do wymiany zdań i Szeliga stwierdził, że nie da walki “Polskiemu Zombie”.

Piotr Szeliga zmienił zdanie?

Podczas gali FAME 15 Marcin Wrzosek stoczył pojedynek z “Sariusem” w formule bokserskiej. Nie dał debiutującemu raperowi najmniejszych szans i kilkukrotnie posyłał go na deski. Co ciekawe, w trakcie starcia doznał kontuzji i musiał wyprowadzać ciosy tylko jedną ręką. Mimo to rywal nie stanowił dla niego żadnego wyzwania.

Po wygranej w wywiadzie dla fansportu.pl stwierdził, że także Piotra Szeligę może pokonać tylko jedną ręką i rzucił mu wyzwanie, zarówno jak Arkadiuszowi Tańculi:

– Gdzie jest Tańcula i jego przydupas Szeliga, k***wa?! Obs***niec, boi się walczyć w parterze, chce walczyć w stójce. Niech klęknie na kolana, powie, że jest słabym parterowcem i wtedy może dostanie ze mną walkę!

– Ten gość, k***wa, był duszony i KLASKAŁ! Rozumiecie to? Piotr Piechowiak go dusił, a on klaskał! Nie chcę zabierać uwagi od naszej walki, bo była zaj***sta, ale k***wa , oni dostaną karę! Mogę to zrobić jedną ręką! Przywiążcie mi ją taśmą klejącą i możemy to zrobić. Nawet teraz!

Teraz Szeliga za pośrednictwem swoich social mediów odpowiedział Wrzoskowi. Wygląda na to, że freak fighter jednak będzie chciał kolejny raz zmierzyć się z profesjonalnym zawodnikiem MMA:

“Polish Zombie”, lecz to szybko, bo u mnie zmieniły się troszkę priorytety – napisał na Instastory.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO