Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Trailer GROMDA 10! Szpilka, “Popek” i Grabowski zapowiadają brutalne walki na gołe pięści

Fot. YouTube
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 09:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa gala GROMDY, a federacja zapowiada naprawdę mocne zestawienia. Teraz do sieci trafił zwiastun nadchodzącego eventu.

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza “Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów Bartłomiej “Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem “Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zmierzą się w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Zapowiedź GROMDA 10

Kilka dni temu do sieci trafił kolejny materiał zapowiadający galę GROMDA 10. W zwiastunie możemy zobaczyć m.in. “Popka”, przedstawiającego “Strong Ekipę”, czyli Dominika Abusa, Krzysztofa Radzikowskiego oraz Konrada Karwata, którzy właśnie dołączyli do federacji.

W materiale wypowiada się także szef GROMDY Mariusz Grabowski Czas zebrać hardych i oldschoolowych bijoków, bez skamlania, bez kalkulacji – a także Artur Szpilka, który zapowiada powrót do korzeni – Czas wrócić do korzeni, do czasów pierwszej GROMDY, gdzie nikt nie wiedział, co się wydarzy.

– Nie ma co się bajerować, bo to GROMDA. Szybko weryfikuje wielkich chłopów i krzykaczy. Czas zrobić robotę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments