Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Nabuzowany Vasyl Halych chciał przepchnąć Kubiszyna! „Rozszarpię go!”

Fot. Youtube
Opublikowane 1 września 2022, 19:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą GROMDA 10. Zawodnicy turniejowi poznali swoich przeciwników. Wszyscy rywale stanęli także twarzą w twarz.

Tutaj znajdziesz wyniki ważenia oraz losowanie przed jutrzejszą galą – GROMDA 10 – Ważenie i losowanie. Intensywny face to face „Don Diego” i „Vasyla”!

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Vasyl Halych twarzą w twarz z Mateuszem Kubiszynem

W walce wieczoru dojdzie do starcia zwycięzców wielkiego finału. Vasyl Halych zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Pierwszy z zawodników wniósł dzisiaj na wagę 95 kg, natomiast “Don Diego” był cięższy o 1,7 kg.

Fighterzy stanęli także twarzą w twarz, a bojowo nastawiony Vasyl najpierw próbował wystraszyć Kubiszyna. Ten jednak nawet nie drgnął, gdy rywal machnął ręką. Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań i było widać ogromne emocje.

Halych chciał nawet przepchnąć “Don Diego”, ale ten zachował spokój i nie dał się sprowokować. Jedynie zaczął śmiać się z zachowania swojego przeciwnika, który próbował wejść Kubiszynowi do głowy. Kilkukrotny mistrz świata w kickboxingu zawsze jednak potrafi opanować emocje i nie puszczają mu nerwy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments