wtorek, 27 września, 2022
Strona głównaGROMDA(VIDEO) Nabuzowany Vasyl Halych chciał przepchnąć Kubiszyna! „Rozszarpię go!”

(VIDEO) Nabuzowany Vasyl Halych chciał przepchnąć Kubiszyna! „Rozszarpię go!”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą GROMDA 10. Zawodnicy turniejowi poznali swoich przeciwników. Wszyscy rywale stanęli także twarzą w twarz.

Tutaj znajdziesz wyniki ważenia oraz losowanie przed jutrzejszą galą – GROMDA 10 – Ważenie i losowanie. Intensywny face to face „Don Diego” i „Vasyla”!

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów, do którego dojdzie na innej gali Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zawalczą w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY. Wszystko nazwisko poznamy już niedługo.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Vasyl Halych twarzą w twarz z Mateuszem Kubiszynem

W walce wieczoru dojdzie do starcia zwycięzców wielkiego finału. Vasyl Halych zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Pierwszy z zawodników wniósł dzisiaj na wagę 95 kg, natomiast „Don Diego” był cięższy o 1,7 kg.

Fighterzy stanęli także twarzą w twarz, a bojowo nastawiony Vasyl najpierw próbował wystraszyć Kubiszyna. Ten jednak nawet nie drgnął, gdy rywal machnął ręką. Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań i było widać ogromne emocje.

Halych chciał nawet przepchnąć „Don Diego”, ale ten zachował spokój i nie dał się sprowokować. Jedynie zaczął śmiać się z zachowania swojego przeciwnika, który próbował wejść Kubiszynowi do głowy. Kilkukrotny mistrz świata w kickboxingu zawsze jednak potrafi opanować emocje i nie puszczają mu nerwy.

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze