wtorek, 27 września, 2022
Strona głównaPiłka NożnaZbigniew Rybak odpowiada Arturowi Szpilce: "Nie jestem jego fanem i nigdy nie...

Zbigniew Rybak odpowiada Arturowi Szpilce: „Nie jestem jego fanem i nigdy nie byłem, ale nie ukrywam, że zrobiło mi się miło”

Zbigniew Rybak odpowiedział na ostatnie słowa Artura Szpilki. Były lider bojówki Arki Gdynia przyznał, że nie jest kibicem byłego pięściarza.

Zbigniew Rybak to legenda ruchu kibicowskiego. W latach 90. stał na czele jednej z najsilniejszych bojówek w Polsce. Teraz wydaje własną książkę, z której można dowiedzieć się, jak wyglądały lata 90. i stadionowe konfrontacje. Rybak zdradza także m.in. jak został sportowcem oraz rozwiązał zatargi z prawem przez rugby.

W liczącej prawie 300 stron książce będziemy mogli przeczytać nieopowiedziane wcześniej historie oraz obejrzeć fotografie, który dotychczas nie zostały nigdzie opublikowane.

Książkę można kupić na stronie www.zbigniewrybak.pl

-> Kup teraz i nie przegap premiery!

Zbigniew Rybak o Arturze Szpilce

Jakiś czas temu w wywiadzie dla fansportu.pl Artur Szpilka z uznaniem wypowiedział się o Zbigniewie Rybaku. Przyznał, że w czasach młodości lider bojówki Arki Gdynia był dla niego idolem, na którym się wzorował.

– Oczywiście Rybak w sensie kibicowskim to była ikona, każdy chciał być jak on, jak się oglądało te filmy, jeszcze nie było Internetu, oglądałeś: „Kurwa, wjeżdżamy w nich!”. Ja mówię: „Japiercznie, tak właśnie trzeba”. Ja się na tym wychowałem – przyznał Szpilka.

O słowa byłego pięściarz Zbigniew Rybak został zapytany w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl. Co ciekawe, legendarny chuligan przyznał, że jest mu miło, iż taki sportowiec jak Szpilka uznaje go za ikonę, ale jednocześnie stwierdził, że nie był fanem Artura.

– Ja z kolei nie jestem jego fanem. Nigdy nie byłem, a teraz to, co było kiedyś, jak on się kiedyś zachowywał i wyzywał, huczał do jakichś ludzi, swoich przeciwników, to teraz…

No zdarzyło się, że jak coś powiedział, to musiało trafić do mnie. Nie ukrywam, że zrobiło mi się miło, że taki człowiek, jakby nie patrzeć zawodowy bokser, dobry fighter, coś takiego mówi o mnie.

– Ale tak jak mówię, według mnie on idzie do przodu i myślę, że sportowe porażki nauczyły go pokory no i to, że tak mówi? Co ja mogę powiedzieć, miło.

Całą wypowiedź Zbigniew Rybaka znajdziesz poniżej:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze