Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Kontuzja eliminuje “Romka”! Arkadiusz “Karabin” Sauter wygrywa przez TKO!

Opublikowane 2 września 2022, 21:16
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za nam ćwierćfinałowy pojedynek na gali GROMDA 10. Już dzisiaj dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy dwoma zwycięzcami wielkiego finału.

Podczas jubileuszowej gali GROMDA doszło do pierwszego starcia w mini turnieju mistrzów. Czterech zwycięzców wielkich finałów stanie do walki, aby wyłonić najlepszego fightera w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. W pierwszym starciu Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Vasylem Halychem. Na następnej gali dojdzie natomiast do pojedynku pomiędzy Bartłomiejem “Balboą” Domalikiem i Łukaszem “Goatem” Parobcem.

Na GROMDA 10 odbywa się także 8-osobowy turniej, w którym bierze udział m.in. Patryk Tołkaczewski. “Gleba” według wielu jest stawiany w roli faworyta. Może on popisać się rekordem GROMDY. W zaledwie 6 sekund brutalnie znokautował byłego mistrza GLORY Saulo Cavalariego.

Na karcie walk GROMDA 10 znalazły się także aż trzy dodatkowe superfighty. Tym razem w federacji zadebiutowało dwóch fighterów z Wielkiej Brytanii, którzy postanowili spróbować swoich sił w walce z polskimi przeciwnikami.

-> OGLĄDAJ GROMDA 10 NA ŻYWO

Arkadiusz “Karabin” Sauter vs. Denis “Romuś” Romek – RELACJA

Runda 1

“Karabin” zaczął sierpowym, “Romuś” ratuje się klinczem. Dobrze atakuje “Romuś”, rozbija łuk brwiowy oponenta. Przestrzela Sauter prawy sierpem. Denis Romek atakuje prostymi, dostrzega dziury w grze rywala. Sędzia przerywa walkę, oko Arkadiusza Sautera bardzo mocno krwawi. “Romuś” szukał mocnego prawego sierpa, naraził się jednak na kontrę. “Karabin” dowozi jednak rundę do końca.

Runda 2

Sauter trzyma dystans, Romek natychmiast próbuje skrócić. Dobrze kontruje “Karabin” lewym sierpem, naruszony rywal, ale natychmiast atakuje. Sporo klinczu, Arek Sauter rzuca się z sierpem, traci tlen Denis Romek. “Karabin” atakuje lewym sierpem, dużo się rusza, “Romuś” szuka mocnych haków.

Runda 3

Krąży po ringu “Karabin”, atakuje go “Romuś” i zamyka w narożniku. Przestrzelił Denis Romek, Sauter świetnie trafia krótkim prawym hakiem, zaraz dokłada jeszcze jeden. Atakuje “Karabin”, krótki lewy podbródkowy trafia rywala. Ratuje się klinczem Denis Romek. Szykuje kombinację, ale z łatwością unika tego Arkadiusz Sauter.

Runda 4

Denis “Romuś” Romek nie wychodzi do walki! “Karabin wygrywa!

Oficjalny werdykt: Arkadiusz “Karabin” Sauter wygrywa przez TKO!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments