Czwartek, 18 Lipca, 2024

“Niedźwiedź” upolował angielskiego bijoka! Brutalny nokaut w 4. rundzie!

Opublikowane 2 września 2022, 22:20
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

GROMDA 10 to jubileuszowa gala, a na karcie walk znalazł się nie tylko 8-osobowy turniej, ale również głośne starcie pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Vasylem Halychem oraz aż trzy superfighty.

Pojedynki dodatkowe zawsze zapewniają ogromne emocje. Zawodnicy nie musza kalkulować i mogą iść na całość, gdyż toczą tylko jedną walkę, nie tak jak fighterzy, którzy biorą udział w turnieju i muszą zmierzyć się z nawet trzema rywalami. 

Tym razem GROMDA przygotowała aż trzy superfighty, w tym dwa starcia pomiędzy Brytyjczykami i Polakami. Swoich sił postanowiło spróbować dwóch zagranicznych fighterów, a podczas oficjalnej ceremonii ważenia wylosowano przeciwników. Miłosz „Wąsu” Wąsik trafił na Sebastiana „Scarface’a” Skiermańskiego, natomiast Liam „Dangerous Davies” Davies na Mateusza „Niedźwiedzia” Kopecia. Ostatnie zestawienie to John „Big Bad John” Ferguson vs. Marcin „Wasyl” Wasilewski.

-> OGLĄDAJ GROMDA 10 NA ŻYWO

Liam „Dangerous Davies” Davies vs. Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć – RELACJA

Runda 1

Anglik podchodzi blisko, na wstecznym “Niedźwiedź”. Dobrze jednak kontruje Mateusz Kopeć. Liam Davies znów się zbliża, polski bijok kapitalnie kontruje i rywal pada! Anglik raz po raz doskakuje, dobrze uderza “Niedźwiedź”.

Runda 2

Liam Davies spokojniej, przestrzelił prawym hakiem i zasypuje go ciosami Kopeć. “Niedźwiedź” atakuje na korpus i zaraz posyła lewy hak. Zmienia pozycję “Dangerous”, ale wykorzystuje to na swoją korzyść Polak. Trafia lewym Anglik, ale “Niedźwiedź” ponownie odpowiada. Mocny prawy Kopcia, zasłania się Anglik. Ostra wymiana na koniec rundy zakończona klinczem.

Runda 3

Przestrzelił Anglik, ale trafił prawym “Niedźwiedź”! Nie kończy jeszcze walki przed czasem, dobrze balansuje ciałem Davies. Atakuje krótkim prostym, zaraz dokłada szybki lewy sierp. Zasłania głowę Anglik, Kopeć dobrze obija żebra. Liam Davies ratuje się klinczem, Polak skupił się na tułowiu oponenta. “Dangerous” przyjmuje kolejne ciosy i atakuje schylającego się Mateusza Kopcia.

Runda 4

Davies atakuje lewym, natychmiast salwą odpowiada Kopeć. Szuka pojedynczych uderzeń Anglik i schyla się przed ciosami Polaka. “Niedźwiedź” zasypuje zamkniętego za gardą rywala, a “Dangerous” wyprowadza mocną kontrę! Kopeć atakuje, rywal ratuje się klinczem. Mocny prawy narusza Daviesa, a zaraz kolejny kończy ten pojedynek!

Oficjalny werdykt: Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć wygrywa przez KO w 4. rundzie

Sprawdź wywiady po GROMDA 10:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments