wtorek, 27 września, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Zbigniew Rybak szczerze o tym, co URATOWAŁO mu życie. "Dzięki temu...

(VIDEO) Zbigniew Rybak szczerze o tym, co URATOWAŁO mu życie. „Dzięki temu stałem się gościem, który docenia…”

Książka „Zbigniew Rybak – Syn Józefa” trafiła już do przedsprzedaży. Z pewnością jest to lektura, która powinna znaleźć się u osób, zainteresowanych głośnymi wydarzeniami lat 90. Zarówno starsi, jak i młodsi znajdą w niej coś dla siebie.

Jak przekonuje główny bohater książki, nie będzie pomijać trudnych tematów, o których wiele osób wiedziało tylko zdawkowo. Jak wyglądał ruch kibicowski w Polsce na przełomie tysiąclecia i nie tylko o tym Zbigniew Rybak opowiada tym osobom, które postanowią zakupić to arcyciekawe wydawnictwo.

W materiale dla naszego portalu „FANSPORTU.PL” legendarny założyciel Rugby Club Arka Gdynia daje przedsmak tego, co czeka czytelników. Nie owija w bawełnę i jasno też mówi o tym jak traktowano tych, którzy nie trzymali się określonych zasad.

Byłem człowiekiem honoru, który szukał wrażeń

Książkę można kupić na stronie www.zbigniewrybak.pl

-> Kup teraz i nie przegap premiery!

Zbigniew Rybak ujawnia, że w jego życiu oraz kolegów „po szalu” był taki moment, że szukali mocnych wrażeń. Potrafili przyjechać do miasta ekipy, z którą nie mieli „kosy”, tylko po to, aby się sprawdzić.

– Robiliśmy takie wypady. Jeździliśmy do różnych miast, które w żaden sposób nie były związane z Arką Gdynia. Po prostu jechaliśmy szukać wrażeń. Nie chcę robić tutaj bohatera z siebie czy chłopaków, z którymi jeździłem, ale stanowiliśmy wtedy „jedną pięść”.

Legenda kibiców Arki Gdynia i rugbista zdradza również, jak postępowano z osobami w ekipie, które miały zapędy sadystyczne. W tym środowisku istniało kilka takich person i trzeba było znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

– Jestem człowiekiem honoru i nigdy nie pozwalałem na to, aby bić ludzi, którzy zostali już pokonani. Niestety, w mojej „arkowej” drużynie było kilku sadystów. Od razu zostali wyp**rdoleni z tej grupy, bo po prostu nienawidzę sadystów.

Zbigniew Rybak docenia także, jak istotną rolę w jego życiu odegrało rugby. To właśnie ta dyscyplina sportu w jego ocenie spowodowała, że przestał być nieopierzonym młokosem i zrozumiał istotę rywalizacji, a także życie według jasnych i honorowych zasad.

– Rugby mnie wyprostowało. Dzięki temu z naprężonego, buńczucznego „Antka” stałem stałem się gościem, który docenia współzawodnictwo, a także wiele rzeczy, o których się nie wcześniej nie myślało. Przecież nie o to chodzi. To tak jak z robieniem groźnych min. Kto robi groźne miny jest po prostu słaby.

WIDEO:

YouTube video

Wlepki.com – lider branży naklejek samoprzylepnych

Valhalla Fitness – projektowanie i produkcja odzieży i gadżetów na siłownie, rozpiski diet i planów treningowych.

https://octagonshop.pl/ – odzież sportowa i uliczna

Tenerife24h.com – sprzedaż nieruchomości na Teneryfie

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze