Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Tyson Fury straszy Ołeksandra Usyka! Błyskotliwa odpowiedź Ukraińca. “Znajdź jaja, dz**ko!”

Źródło: screenshot YouTube/Instagram
fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 4 września 2022, 11:11
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Tyson Fury bardzo szybko odpowiedział na słowa Ołeksandra Usyka na temat kontuzji! “Król Cyganów” podgrzewa atmosferę filmikami w social mediach, a Ukrainiec nie pozostawia tego bez reakcji.

Ołeksandr Usyk niedawno obronił pasy mistrzowskie IBF, IBO, WBA oraz WBO i zdobył tytuł magazynu The Ring pokonując po raz kolejny Anthony’ego Joshuę. Tuż po tym Ukrainiec od razu dał znać, na jaki pojedynek teraz liczy, słowami: Albo Fury, albo nikt!

Internet szybko obiegły plotki o tym, że do hitowej walki unifikującej pasy wagi ciężkiej może dojść już w grudniu. Tę zaproponował promotor Frank Warren, a hotowe wydarzenie miałoby się odbyć w Arabii Saudyjskiej. Usyk szybko jednak odpowiedział na te spekulacje. Już na piątkowej konferencji w Kijowie mistrz królewskiej kategorii wagowej zdradził:

Walka z Furym w grudniu jest niemożliwa z dwóch powodów. Po pierwsze muszę wyleczyć stare kontuzje. Rekonwalescencja zajmie kilka miesięcy. Po drugie, nie chcę walczyć w grudniu. Od 6. miesięcy nie opuszczam sali, chcę pobyć z dziećmi, z rodziną, muszę zająć się kilkoma sprawami w domu. Boks może poczekać, myślę, że dojdzie do tego w przyszłym roku.

“Król Cyganów” również szybko odpowiedział Ukraińcowi. Brytyjczykowi nie spodobały się słowa Ołeksandra Usyka, którego oskarżył o unikanie walki. Oczywiście nie zabrakło też obietnicy zniszczenia obecnego championa WBA, IBF, IBO oraz WBO.

Usyk, średni! Mówisz, że chcesz pasa WBC, który jest trzymany przez cyganów. Jest w posiadaniu “Króla Cyganów”, bardzo ciasno! Wszystkie drogi prowadzą do 200-centymetrowego Behemota, który cię kompletnie zniszczy. Średni, zmiażdżę cię na kawałki!

Powiedziałeś, że chce mnie po walce z kulturystą, wyzwałeś mnie na żywo w telewizji, a teraz zachowujesz się jak mała pi***czka. Uciekasz, chowasz się, zasłaniasz się kontuzjami. Nic ci się nie stało, to był sparing. Gadałeś, to teraz poprzyj swoje słowa, panie średni. Znajdź jaja, dzi*ko!

Ołeksandr Usyk również bardzo szybko zareagował na wiadomość specjalną od Tysona Fury’ego. Ukrainiec, jak widać na zamieszczonych zdjęciach, wcale jednak nie przejął się słowami Brytyjczyka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments