Ostra wymiana zdań „Ferrariego” z Kamilem Łaszczykiem! „Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz…”

Źródło: screenshot YouTube/Instagram
fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 7 września 2022, 09:25
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Ledwo Amadeusz „Ferrari” Roślik pojawił się na Twitterze i już zaczęły się dymy! Freak fighter wdał się w wymianę z uznanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem.

Wszystko zaczęło się tak naprawdę od wideo „Dzień z zawodnikiem”, którego bohaterem był właśnie „Ferrari”. Freak fighter stwierdził tam między innymi, że po śmierci zostanie legendą.

Doświadczony pięściarz Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) zareagował na słowa Amadeusza. Skomentował wypowiedź zawodnika High League na stronie MMA.pl, gdzie nazwał Roślika „kretynem”:

Kolejny kretyn gwiazda między narodowa haha

Jak nietrudno się domyśleć, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź freak fightera. „Ferrari” stwierdził, że gdyby mierzył się z Łaszczykiem na zasadach MMA, pokonałby go bez najmniejszego problemu.

KAMIL LESZCZYK O MMA: LEŻĄ TYŁKIEM NA GŁOWIE. Pseudonim szczurek a więc ty mały szczurze nie fikaj do mnie bo w MMA bym cię podniósł je***ął tobą o glebę później usiadł ci d*pą na twarzy i spełniłyby się wszystkie twoje koszmary… co do kretyna na teście IQ tez bym cię ośmieszył. – napisał Amadeusz Roślik na Twitterze.

Niepokonany pięściarz o pseudonimie „Szczurek” odpowiedział zawodnikowi, który zmierzy się z Pawłem Bombą na High League 4, wytykając mu brak szacunku dla ludzi, którzy całe życie poświęcają sportowi.

Nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ze sportem nie masz nic wspólnego. Nie wiesz co to ciężka praca, wyrzeczenia i prawdziwy sport. Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz. Więcej szacunku do prawdziwych sportowców.

Ale to ty dzwonisz – odpisał zaczepnie „Ferrari”.

Łaszczyk nie zostawił tematu i ponownie odpowiedział freak fighterowi, komentując między innymi jego styl autopromocji.

– Sposób w jaki się promujesz (czy to ironia czy nie) obraża prawdziwych sportowców, a ty nim nie jesteś i dobrze to wiesz, że nie możesz równać się z nami zawodowcami, którzy poświęcają temu całe życie.

Roślik poprawił pięściarza pisząc, że nigdzie w materiale nie nazwał się sportowcem. Stwierdził też, że to właśnie „Szczurek” go obraża nie znając prywatnie. Rozmowa w międzyczasie przeniosła się jednak na inną platformę, o czym napisał sam Łaszczyk.

Typy i kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. „Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO