Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Bójki między zawodnikami na zapleczu! Konferencja UFC 279 anulowana! “Roz***dol, totalny roz***dol…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 9 września 2022, 09:07
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Od czasu do casu na konferencjach prasowych przed galami UFC pojawiają się problemy. Rzadko kiedy jednak całość zostaje odwołana – zwłaszcza w trakcie jej trwania! Taka sytuacja miała miejsce dziś w nocy.

Problemy z konferencją prasową przed UFC 279 zaczęły się od samego początku. Opóźnienie wyniosło około 30 minut, a na scenie pojawiło się nie więcej niż dwóch zawodników. Pierwszymi bohaterami, którzy weszli na scenę byli Kevin Holland i Daniel Rodriguez.

Roz***dol, totalny roz***dol – tymi słowami rozpoczął konferencję prasową Dana White. – Możecie zadawać im pytania. Tam z tyłu dzieje się chore g*wno.

Fighterzy odpowiedzieli na kilka pytań, stanęli do face to face i zeszli ze sceny. Kolejną osobą, która pojawiła się na niej po nich był… jeden z pracowników UFC. Po chwili rozmowy z prezydentem największej federacji MMA na świecie wszystko było wiadome. White powiedział mu, że kończą i zwrócił się do osób przebywających na arenie.

Nie ma szans, by reszta się odbyła. Przepraszam was wszystkich. Jestem w bardzo dziwnym położeniu, coś takiego nie miało miejsca w całej historii tej firmy…

Uwierzcie, podjęliśmy dobrą decyzję. Dla bezpieczeństwa wszystkich lepiej, że by się ona teraz nie odbyła. Przepraszam, dziękuję, że przyszliście.

Co stało się na zapleczu?

Wspomniany Kevin Holland wdał się w scysję z Khamzatem Chimaevem. Nie było to pierwsze spięcie między zawodnikami, którzy już w przeszłości się kłócili. Była to iskra, która wywołała istny pożar na zapleczu konferencji prasowej przed UFC 279. Informację taką, cytując Danę White’a, podał Jose Youngs z redakcji MMA Fighting.

Z czasem na arenie pojawił się Nate Diaz ze swoją ekipą, która miała liczyć ponad 30 osób. Khamzat z kolei ze swoimi ludźmi w niewiele mniejszej grupie. W ruch między zwaśnionymi obozami poszły butelki i wiadomym było, że trzeba będzie wszystko przerwać.

Mówiłem, żeby z nami nie zadzierali – można usłyszeć w wideo Chimaeva, które szybko obiegło sieć. – Kevin dostał to, na co zasłużył. Diaz również.

Jak ustalił Ariel Helwani, Khamzat kopnął Hollanda w klatkę piersiową, co było reakcją na ostatnie wypowiedzi “Trailblazera” na jego temat. Gdy tylko udało się rozdzielić tę dwójkę, doszło do wymiany z Natem Diazem.

Dana White w rozmowie z m. in. dziennikarzami MMA Junkie przyznał, że mieli zbyt małą ekipę, gdyż zwykle taka ilość wystarcza. Od teraz jednak wszystko będzie wyglądało inaczej.

Nie mamy tylu ludzi, co na ceremonii ważenia. Będziemy mieli multum ochroniarzy. Taka sytuacja już się nie powtórzy.

Kursy bukmacherskie na galę UFC 279. Obstaw w Fortunie i oglądaj na żywo!

Fani MMA nie zobaczą w TV transmisji z walki wieczoru zbliżającego się show. Cała gala UFC 279: Chimaev vs. Diaz będzie za to dostępna NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji UFC 279, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO