(VIDEO) Romanowski znów NOKAUTUJE! Potężna lewa ręka „Tommy’ego” kończy Kęsika!

Opublikowane 10 września 2022, 21:39
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Tomasz Romanowski szybko postanowił zadebiutować w wadze średniej! Na KSW 74 fighter spotkał się z niezwykle groźnym Cezarym Kęsikiem.

-> Obstaw KSW 74 bez ryzyka!

Był mistrz wagi średniej Thunderstrike Fight League zadebiutował w KSW przed trzema laty. Cezary Kęsik pozostawał niepokonany aż przez 12 walk, gdy na KSW 57 poddał go Abus Magomedov. Choć popularny „Lubelski Czołg” wygrał przez KO z Marcinem Krakowiakiem, to w kwietniu znów musiał uznać wyższość rywala. Paweł Pawlak pokonał go niejednogłośną decyzją sedziów.

Ostatnia wygrana Tomasza Romanowskiego ma słodko-gorzki smak. Choć „Tommy” skończył przez KO już w 1. rundzie Andrzeja Grzebyka, to niewiele mu to zwycięstwo dało. Fighter ze Stargardu przestrzelił dzień wcześniej limit wagi półśredniej i stracił też szansę na walkę o pas tej dywizji. Teraz zwycięzca programu Tylko Jeden rozpoczyna marsz po kolejnego title shota!

Cezary Kęsik vs. Tomasz Romanowski – RELACJA

Runda 1:

Rundę od niskiego kopnięcia rozpoczął Kęsik. Z tej samej broni korzystał Tomek. Obaj świetnie pracowali z dystansu. Tomek dzięki niskim kopnięciom otwierał sobie drogę do kombinacji bokserskich. Jednak Kęsik nie pozostawał dłużny.

Romanowski doszedł do rywala ze świetną kombinacją i był wyraźnie celniejszy. Tommy cały czas polował na mocne sierpy i na około minutę do końca rundy jednym z ciosów sierpowym posłał rywala na deski. po chwili doskoczył do rywala z ciosami, po których sędzia przerwał to starcie.

Oficjalny werdykt: Tomasz Romanowski pokonał przez KO w 1. rundzie Cezarego Kęsika

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO