poniedziałek, 3 października, 2022
Strona głównaFame MMAPiotr Szeliga miał walczyć w KSW! Zdradził nazwisko rywala, który "zmienił zdanie"!

Piotr Szeliga miał walczyć w KSW! Zdradził nazwisko rywala, który „zmienił zdanie”!

Piotr Szeliga po raz kolejny dał swoim obserwatorom na Instagramie możliwość zadawania mu pytań. Jedno z nich dotyczyło ewentualnej potyczki w KSW.

Popularny „Szeli” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Fame MMA. Freak fighter zadebiutował przed dwoma laty przeciwko Krystianowi Pudzianowskiemu, z którym wygrał przez TKO – „Pudzian Junior” nie był w stanie kontynuować walki.

Po tym Szeliga został zakontraktowany przez największą federację freak fightową w Polsce. stoczył tam 4 pojedynki na różnych zasadach. Ostatnią stoczył w maju, gdzie na Fame MMA 14 nie dał rady Normanowi Parke w rzymskiej klatce.

Piotr Szeliga mógł walczyć w KSW!

„Szeli” często wchodzi w interakcje z fanami i niejednokrotnie odwołuje się do wiadomości wysyłanych mu na Instagramie. Regularnie urządza też sesję Q&A, gdzie odpowiada na pytania obserwatorów na tej platformie.

Jedno z pytań dotyczyło ewentualnego wypożyczenia do KSW. Gwoli przypomnienia, Szeliga miał przejść na jeden pojedynek do High League, jednak federacje się nie dogadały. Freak fighter miał się zmierzyć z Denisem Załęckim 17 września na gali High League 4, ale ostatecznie rywalem „Bad Boya” został Artur Szpilka.

-> GALĘ HIGH LEAGUE 4 OBEJRZYSZ TUTAJ

Co zaś się tyczy wypożyczenia do największej polskiej federacji MMA, „Szeli” był alternatywą… w walcze wieczoru KSW 59!

Powiem wam tak, że… Było już takie zapytanie od strony włodarzy KSW do włodarzy Fame’u, czy wypożyczyliby mnie na walkę z Mariuszem Pudzianowskim, jak Bombardier miał tę kontuzję. I się zgodzili.

Ale wtedy Mariusz Pudzianowski zmienił zdanie i wtedy wzięli Nikolę [Milanovicia] do walki. Ale myślę, że tak.. Jakbym dostał jakiegoś przeciwnika, z którym mógłbym normalnie powalczyć to jak najbardziej. Ale drugie pytanie – czy organizacji by się to opłacało? Przecież mogliby taką walkę zrobić u siebie na gali. Więc… to chyba tylko dla zasady.

-> High League 4 PPV wykupisz TUTAJ!

Kursy bukmacherskie na galę High League 4

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!