Poniedziałek, 4 Marca, 2024

BRUTALNE zasady w walce „Ferrari” vs. Bomba potwierdzone! Wszystko dozwolone!

Źródło: High League
fot. High League
Opublikowane 13 września 2022, 12:54
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Bohaterami wczorajszych „Rundek” przed High League 4 byli Amadeusz Roślik i Paweł Bomba. Jak można się było spodziewać, między freak fighterami było gorąco, a w powietrzu latały butelki. Ustalono jednak specjalne zasady tego starcia!

-> Galę High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Konflikt „Ferrariego” i „Scarface’a” rozpoczął się przed kilkoma miesiącami. Zawodnik Fame MMA pojawił się na gali High League 3 w towarzystwie „Zusje” – byłej partnerki Bomby. Ten ostatni tego wieczoru miał walkę z „Tarzanem”, którą przegrał w zaledwie 15 sekund. Niedługo potem zaatakował Amadeusza Roślika i na arenie wywiązała się niemała awantura.

Sporo spekulowano na temat tego, czy w ogóle dojdzie do tego pełnej złej krwi pojedynku. Ostatecznie federacje się dogadały i „Ferrari” został wypożyczony, by na High League 4 zmierzyć się z Bombą. Obecność zawodników tak na konferencjach, jak i na „Rundkach” zawsze stawiała ochronę w pełni gotowości. Niejednokrotnie musieli interweniować, ale 17 września ktoś skończy ciężko obity!

Brutalne zasady w walce „Ferrari” vs. Bomba!

Na wczorajszych rundkach potwierdzone zostało to, na co liczyli obaj freak fighterzy. Federacja zgodziła się przekazać każdemu z nich po 20 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny, aby starcie odbyło się na brutalnych zasadach rodem z organizacji PRIDE!

Oprócz podstawowych zasad dozwolone będą zatem również soccer kicki, czy łokcie, ale też kopnięcia w głowę na leżącym oponencie. Poinformowała o tym również sama federacja w swoich social mediach:

– NO RULES 😈 Władca Piekieł i Scarface się zgodzili, więc już w tę sobotę robimy NAJBRUTALNIEJSZE zasady MMA 🔥🔥🔥

3×3 minuty, okrągła klatka. Dozwolone soccer kicki, kopnięcia na głowę w parterze, łokcie i stompy. Wracamy do korzeni MMA 😎💣

Amadi, Paweł… bądźcie gotowi. Będzie ogień. Ta walka przejdzie do historii.

-> Nie czekaj i kup PPV High League 4!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. „Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbierz BONUS i graj z Fortuną!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO